Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik utat választanàtok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat választanàtok? Változtassak vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Mióta babát várok, a férjem teljesen megváltozott, nem néz semmibe, sokat beszól, bánt, közben ő éli világát, megy mindenfelé, én nem tudok, de őt ez nem nagyon zavarja. Nem foglalkozik velem, kb annyiban kimerül a törődése, hogy teát és kávét csinál.

Kezdjek el én is mindenféle programot csinálni magamnak (talán most már jól leszek) vagy lépjek le, mert egyáltalán nem vagyok boldog?

Ő látszólag sokkal jobban érzi magát, mióta én ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerültem, mintha élvezné. Ő kiegyensúlyozott, elkezdett sportolni, most van jól, nem tudom nem észrevenni az összefüggést.

Szívem szerint lépnék, de elhamarkodottan sem szeretnék dönteni, felelős vagyok egy kisbabáért. Beszélni nem lehet vele, csak még jobban támad, hogy velem mennyi baj van... Nagyon elegem van már a rám osztott szerepből. Azon is gondolkodom, elutazom valahova néhány napra. Csak nem érezném biztonságban magam.


2023. máj. 15. 12:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Ó, sajnálom. A pár napra elutazás sztem jó ötlet, vegyél ki egy szállást valami szép helyen és simogasd a pocakod, ő meg gondolkodjon kicsit. 50f
2023. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%
A férjed nem akarta a gyereket?
2023. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
De igen, lombikkal sikerült.
2023. máj. 15. 12:25
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy menjetek el együtt egy pár napra kettesben. Élvezni, hogy ketten vagytok, örülni, hogy hárman lesztek.
2023. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
Megijedt a szülőléttől?
2023. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
2023. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%

"kiszolgáltatott helyzetbe kerültem"

Hogy érted ezt? Miért érzed magad kiszolgáltatott helyzetben?

2023. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele menni sehova, már tegnap eldöntöttem, autóba sem ülök mellé, mert folyton bánt.

Nem hanyagoltam el, ő kerül engem. Persze, ha szüksége van valamire tud kedves lenni...

Értem, hogy mással is előfordul, de nem szeretnék így élni, életemben nem voltam ilyen boldogtalan, mint most, pedig nagyon sokat vártam és küzdöttem a babaert.

Azért kérdezem, hogy egyszerűen toljam le, és induljak meg én is, ahogy nekem jó, vagy költözzek el?

Múltkor volt beszélgetés, akkor volt ígéret, hogy majd beszélgetünk, összebújunk, együtt alszunk, mert már az sincs... Csak ha kell neki valami, idejön...

2023. máj. 15. 12:38
 9/47 A kérdező kommentje:
Feküdnöm kellett sokáig, abszolút rá voltam utalva, mikor összevesztünk, nem volt ebédem, nem volt semmi kaja, nem rendelt, nem hozott semmit. Sajnos anyám sincs a helyzet magaslatán, jött 3x segíteni takarítani, ennyi. Kértem valami kaját, mert tök kívántam, megígérte, azóta sem kaptam meg.... Ez minimum 2 hónapja volt.
2023. máj. 15. 12:41
 10/47 anonim ***** válasza:
0%

Mire vállaltátok a gyereket?

"majd beszélgetünk, összebújunk, együtt alszunk, mert már az sincs... Csak ha kell neki valami, idejön..."

Hogyhogy idejön? A férjed, és nem laktok együtt?

2023. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!