Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ilyen bunkó? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval...5 éve vagyunk együtt a párommal, van egy kisfiúnk, illetve 2 éve megkérte a kezemet. Viszont a lehető legtöbb média platformon más nőket követ és lájkolgat be, illetve nézegeti (főként tiktokon, ahol egy szál semmiben táncolnak), majd amikor megkérdezem, akkor rám szól. Rejtegeti a telefonját, ha összeveszünk, akkor hisztizek. Múlt alkalommal cserben hagyott (fontos esemény, inkább a haverjaihoz ment), ezért megígérte, hogy összeházasodunk, de most már azt mondja, hogy "majd ha megérdemlem". A kisfiunk születésnapján (2 éves lett) nem szólt se hozzám, se a gyerekhez egy szót se, mert "nem volt olyan hangulatban". Azt hajtogatja, hogy rinyálok,és hogy szülés után fogyjak le (így is vékonyabb lettem, mint terhesség előtt). Sokszor kritizál, és mikor megemlítem, akkor azt mondja, hogy csak viccelődik. De amikor ki akartam dobni, akkor sírva könyörgött, hogy adjak még egy esélyt. Egyáltalán nem mond nekem semmi kedves dolgot mostanában, de szentül akarja, hogy költözzünk össze. Szerintetek mit csináljak? Javítható?

21/N



2023. máj. 19. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a kérdést kellene megmutatni azoknak, akik kiírják a kérdést, hogy "19 éves vagyok, párommal 3 éve együtt, nem tudunk összeköltözni, mert én még tanulok *tetszés szerinti további részletek*, védekezünk, de terhes lettem és a nagyszülők nem támogatnak minket, miért nem osztoznak a boldogságunkban" és kiakadnak, hogy mindenki le akarja őket beszélni a gyerekvállalásról...
2023. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kiröhögöd
2023. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"2 éve megkérte a kezemet"

Nem mondtál igent? Miért nem házasodtatok össze akkor, amikor megkért?

2023. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 simad válasza:
Szerintem csald meg 🥹 az általában izgi
2023. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!