Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit szólnátok, ha a párotok el akarna menni kettesben egy szórakozóhelyre a legjobb barátjával, aki csajozni akar (egyedülálló, kifejezetten csajozni menne), a párotok meg állítása szerint azért menne, hogy szárnysegédkedjen?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, ők mit tennének, ha az ő párjuk tenne ilyet, ha a legjobb barátnőjével menne bulizni ketten aki pasizni akar, de ő ,,szárnysegédkedni” menne.

Huszonéves férfiakról van szó egyébként.



2023. máj. 22. 15:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Én 6 éve vagyok párkapcsolatban, fél éve eljegyezve. A barátnőm hónapok óta keresgél, de szar elmenni egyedül, és sokszor elkísérem. De eszembe sincs ismerkedni. Ha engem is leszólítanak, udvariasan/poénosan hárítom, hogy én foglalt vagyok, a barátnőm a szabad.

Tudom, férfiak esetében nyilván "más, mert azok mind szemetek!!!"

Hát a vőlegényem is nyugodtan mehetne a haverjával, mindenkitől elnézést, hogy mi bízunk egymásban!

2023. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

"Mibol szurted le, hogy en felremennek?"


"ha egy ilyet bejatszanek biztosan uj husra fajna a fogam"


Azt mondod, te csak akkor mennél el velük, ha te is csajoznál. Neked nem megy az, hogy csak ülsz és nem ismerkedsz. Ezért a csajodat is bezárod, és minden férfira ráhúzod, hogy "ilyenek".


Ami tök érdekes. Ő leírja a férfiakat, visszakérdezek, hogy disznónak nézi-e őket... és én vagyok lepontozva. A férfiakról a férfiak mondhatnak mindenféle rosszat, ha csak visszakérdezek, lepontoznak. Ugyanazt mondjuk, de valamiért az nem szép, ha egy nő elismétli, amit előtte a férfi kimondott.

2023. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

FÉRFIAK: Minden férfi félremenne.


FÉRFIAK: *tücsökcirip


NŐK: Minden férfi félremenne.


FÉRFIAK: TE BÜDÖS FEMINÁCI!

2023. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Elmúlt 18 éves. Odamegy ahova akar.
2023. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

Elmúlt 18, de párkapcsolatban él! És ahhoz mióta tartozik oda, hogy szárnysegédet játszik?Odamegy a kiválasztott hölgyhöz és rábeszéli a haverra, vagy ő viszi, flörtölget vele? Azért ne legyünk már olyan "azt csinál, amit akar, engem nem zavar, én megbízom benne" mert totál hülyeség az egész sztori.

Az más, hogy elmegy bulizni a haverral, de nem szól bele, nem segít neki, de hát itt összeakarja boronálni elmondása szerint valakivel, amikor magasról tenni kéne rá.

Kifogás a segítség, egyszerűen ő is akar csajozni.

2023. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%
Egy férfi mindig köteles elkéredkezni a párjától. A telefonját is köteles minden este ellenőrzésre átadni . Egy nőnek nem. Mert akkor a férfi kontrollmániás. A női válaszok ilyenkor az: mi az hogy ELKÉREDZKEDSZ??? Nem vagy a tulajdona!! Kedves 15-ös, ez fordítva is így kell , hogy működjön.
2023. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

En már csak azért is szakitottam mert szilveszterkor inkább a munkát válsztotta, mert azt hitte buli lesz bent ÉS az se érdekelte ha szakítok is ezért, akkor is bent akar szilveszterezni.

Feltette erre a kapcsolatunkat.

Ez ugy sokat elárult akkor róla.

2023. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok, Engem nem zavarana. Foleg azert, mert ezt elarulta tehat nem titkolta. Ha gaz lenne akkor el sem arulja szoval orulnek, hogy ennyire oszinte velem. Ha ott talalja meg elete nojet akkor ennyi, nem en voltam az igazi.

aki csalni akar az meg fog csalni bulika nelkul is.

2023. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
Minek kellenek ketten a csajozáshoz?
2023. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
11%

Mert hogy néz ki egy maganyos incelegy szórakozóhelyen, aki azt se tudja merre van arccal bambán téblábol?

Talán még sorozatgyilnak is elmennek az ilyen antiszocializált barát társasag nélkuli emberek.

2023. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!