Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal még fél éve, azóta heti többször is találkozgatunk, már már szinte mintha együtt lennénk. 21 évesek vagyunk mindketten.


Nagyon sok ideje már nyomasztja az hogy nem vagyunk ténylegesen együtt, viszont én nem tudom hogy készen állok-e erre, és én ezt teljesen tisztán elmondtam már neki többször is, hogy nagyon lassan szeretnék haladni, semmire sem erőltettem, én tényleg csak élveztem a társaságát.

Egy dolgot biztosan tudok, teljes mértékben magamnak érzem magamat vele, tökéletesen elvagyunk, passzol a humorunk, folyton nevetünk, boldogok vagyunk, és amikor nem ír vissza egy ideig, teljesen elkezd hiányozni és félek hogy minden okés e vele.


Viszont a másik oldalon párszor nagyon nincsen kedvem elmenni vele ide oda, még akkor is ha végül jól érzem magamat ott.

Ami a leginkább megijeszt, az az hogy nem tudom hogy biztosan szeretem-e, tudom hogy ezt így éreznie kellene az embernek, de olyan mintha egyik nap felkelnék, és tisztán érezném hogy szeretem, másik nap meg teljesen olyan mintha nem. Olyan kaotikus számomra az egész. Sokáig próbáltam húzni ezt a gondolkodó fázist, de szegényt nem akarom bántani, de elveszíteni se akarom.

Előre is köszönök minden konstruktív választ!



2023. máj. 25. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tanácsolnál erre, ha valaki mástól olvasnád ezt?
2023. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ezt hìvjàk hangulat ingadozàsnak.


Volt egy ilyen haverom. Munkàban kb reggel 8-tòl 11-ig nem lehetett hozzà szòlni, mert nem volt olyan hangulatban. 11 utàn, mintha el vàgtàk volna. Beszèlgetni akart, nevetett. Mindig mondta, hogy most màr van kedve beszèlgetni ès jòl van.


A szerelmi èletèben nem egyszer öngyilkos akart lenni mert elhagyta a làny. Full depressziò 2-3 hètig. Utàna mintha elvàgtàk volna. Ö màr jòl van, jaa tènyleg szerelmes voltam? Màr nem ès nevetett, jò kedvű volt..


A legdurvàbb, hogy ő ezekre nem is emlèkszik. Minden hèten nyom egy törlès gombot.


Valòszìnűleg ahogy ő sem, te sem fogsz megvàltozni.


Erred nem lehet tanàcsot adni, mert hosszù tàvon ezt vagy senki vagy nagyon kevesen bìrjàk.


Menj el egy pszichologushoz, ha van rà pènzed.


Mondanàm, hogy mond el a lànynak, hogy ezt a kettössèget èrzed, de akkor meg el fog hagyni.



Vannak nők akik a fèrfiakkal viselkednek ugyan ìgy ès hùzzàk a fèrfi agyàt èvekig..

2023. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen fair kérdés, csak tényleg az a baj hogy vagy megpróbálja az ember, és engedi hogy sodrodjon, vagy véget vet egy bizonytalan boldogságnak. Ha csak rólam szólna kérdés nélkül az első opciót választanám, de nem érzem hogy ez tisztelettudó lenne vele szemben, mégha ő biztos szeret is engem, és örülne annak ha együtt lennénk. Amit lehet hogy én is így élnék meg, de nem vagyok benne biztos, és épp ez folytogat engem.
2023. máj. 25. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes, vagy a szerelembe vagy szerelmes, vagy fellángolás esetleg ragaszkodsz, mert más nincs képben. Viszont nem lehetsz ennyire önző, hogy várakoztatod miközben egyáltalán nem vagy szerelmes belé, csak húzod mindkettőtöknek az idejét fölöslegesen!

Legjobb lenne megszakítani ezt a szánalmas és egoista játékot vele!

Ne az érdekeljen, hogy mi lesz veled nélküle, mert vele sokkal rosszabb.

2023. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!