Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban miért néznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban miért néznek, dicsérgetnek, csorgatják a nyálukat másra?

Figyelt kérdés

"Hűséget fogadtam nem vakságot" hát ok az egy dolog hogyha ránézel valakire meg tudod állapítani, hogy szép, de hosszasan bámulni, fantáziálni róla, dicsérgetni akár szemtől szembe akár haveroknak barátnőknek, azt miért csináljátok?


Nekem amióta barátom van szerintem nem is láttam helyes srácot mert észre se veszem annyira nem érdekel csak ő.


2023. máj. 26. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Te ilyen vagy, más meg nem. A változatosság gyönyörködtet, tartja a régi mondás.
2023. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Férjem van, gyerekeim. De nem fogom kikaparni a szememet, ha egy olyan fickót látok valahol, aki tetszik.
2023. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

"Hűséget fogadtam nem vakságot"


Ezt a házasságra mondják, nem párkapcsolatra.

2023. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért? Mert jól esik, flörtölgetni, eljátszani a gondolattal, fantáziálni. Ennyi, ebbe nem kell többet belelátni. Párkapcsolatra viszont nem létezik más, csak és kizárólag a férjem, más nem érhet hozzám. 33/N
2023. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3, már kapcsolatban is mondják.


Nem tudom egyébként, én is olyan vagyok, hogy engem nem érdekel. Ránézek és ebben ki is merül.🤷🏼‍♀️


Volt anno egy pasi, találkoztunk, de nem olyan céllal és akkor volt barátnője. Ültünk egy padon, hát úgy végig nézte, majd kiesett a szeme. Mondtam neki hogy azt hittem van barátnőd. Erre mit mond? Hogy attól hogy van barátnője mást is ugyanúgy megnéz és akár megállapítja hogy őt jól megdná. Hát mondom ok.

Akivel most együtt vagyok ő is küldözgetett annó képeket a haverjainak hogy ez meg ez milyen jól néz ki. Hát a szívem törött össze. Ez az elején volt. Remélem azóta nincs ilyen. Most is a szívem törne össze. 😅 Az a baj hogy én nem ilyen vagyok és emiatt nem is tudom megérteni. Engem valahogy nem izgat más.

2023. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* úgy végig nézett egy csajt
2023. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Ki milyen virágot szakít...


Nekem egyik exem, és a jelenlegi párom sem csinált ilyesmit. Mondjuk azonnal szakítottam volna. Szánalmas és megalázó ez a viselkedés, nincs helye egy kapcsolatban és én sem tudnék ugyanúgy tekinteni a páromra, ha ilyet csinálna, mint ahogy megcsalásnál sem tudnék.


És mielőtt jöttök vergődni: nem ma jöttem le a falvédőről, különbséget tudok tenni aközött, hogy valaki ránéz valakire vagy udvariasan megdicséri egy nő ismerősét és aközött, hogy undorítóan bámul, teljes testtel utánafordulva folyatja a nyálát, nyomatja a kúrólájkokat és kényszert érez, hogy tudassa kb mindenkivel, hogy ha én nem rontanám a bulit, mindenkit rommákúrna (így is, csak idő kérdése).


Bámult már meg engem is elég pasi. Nyomult már nekem is elég pasi. Pontosan tudom, hogy mi az, ami udvarias és természetes és mi az, ami primitív, szánalmas és neveletlen. Akkor is, ha a préda vagyok és akkor is, ha a párja.

2023. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindog a másik az érdekes nem az aki megvan.
2023. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

"Te ilyen vagy, más meg nem. A változatosság gyönyörködtet, tartja a régi mondás."

Ezt akár én is írhattam volna.

2023. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8.vagyok en a barátommal el.is szoktam ez miatt szórakozni hogy tekintsen most annak hogy csatlakozik hogy hozzánk egy másik nő is csak épp én jatszom el őt.

Ittasan csináltam aztvele hogy egyszer szembe ülök ahogy szoktam a párjaként, egyszer meg arrébb csúszok a padon, hogy most az uj csajszika beszél oda meg mindig bevágtam vmi affektálós r.bancos stylt.

Nem egyszer csináltam ezt vele hogy elkezdem r.bisen fűzni olyanokkal szia téged hogy is hívnak? Nem akarsz engem is meghívni szivi? Olyan jó lenne pedig annyira élném. Szeretnék kapni én is vmit.

Még majdnem el is bűvöltem alig bír észnél maradni hogy az egy "másik nő a tarsaságunkban" és viselkedjen!

2023. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!