Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tennétek ilyen helyzetben ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunk nagyon unalmas soha semmit nem szeretne együtt csinálni még sétálni sem jön velem sehova. Csak a munkának él. Vele együtt dolgozom én is ugyanúgy ahogy ő pluszban még ott vannak a gyerekek is. Nagyon sokszor elmondtam mi az ami bánt és hogy milyen dolgokon szeretnék változtatni együtt ! De soha nem történt változás én egyedül kevés vagyok egy kapcsolat helyreállításához. Egyre jobban azt érzem hogy én így biztosan nem szeretném leélni az életem fáj hogy nem vagyok boldog.Tudom hogy a boldogságot nem mástól kell várni de jól esne ha igazán szeretnének.A szexuális életünk sem a legjobb én szinte mindennap kívánom a szexet ő nem. A probléma talán nem is ez .. hanem hogy en adok bele mindent amikor szexelünk és vissza semmit nem kapok de még csak egy ölelést sem. Nagyon fáj ez az egész .bocsánat kicsit össze vissza írtam de nem bírom ki könnyek nélkül 12 éve vagyunk együtt 2 gyermekünk van 10 és 5 évesek.

30N



2023. jún. 3. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Es regen mas volt? Miota ilyen?
2023. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen azért jobb volt a helyzet. Hát kb. 6 éve.Tudom hogy sok idő a 6 év és hogy már valamit kezdenem kellet volna ezzel de nagyon nehéz igazán csak az értheti aki volt ilyen helyzetben.
2023. jún. 3. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne elválni.
2023. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a beszelgetesen mar tul vagytok es a helyzet valtozatlan. Nehez, mert ket gyerekkel nem konnyu csak ugy ugralni. Neked kell merlegelni, hogy mi tart a hazassagban, megeri-e igy benne lenni, mit veszitesz, ha elvalsz. Gyerekekkel egyre tobb programot lehet csinalni, keress hasonlo anyukakat es onallositsd magad. Azert ne mondj le mindenrol, mert a ferjed nem akar kimozdulni. Megvaltoztatni, ha o nem akar, nem fogod tudni.
2023. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Rosszul valasztottal annak idejen. Gyanitom a gyerek is azert kellett, mert jokora korkulonbseg van koztetek. Nem csaladcentrikus ez az ember, hanem celorientalt. A celja megvolt, hazassag, 2 gyerek, de egyebkent menekulne az egesz elol, ha tehetne. Ezert a sok munka.
2023. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Kár volt 20 évesen már gyereket pottyantani neki. Most akkor nem lennél szarban.

Szerintem is válj el mielőbb. Még nagyon fiatal vagy.

2023. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 évvel idősebb és nem vagyunk házasok.
2023. jún. 4. 07:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gond? Külön kellene menni és kész, még fiatal vagy nagyon.
2023. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!