Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony az önértékelése vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony az önértékelése vagy az én stílusom a gáz?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, de már többször érzékeltem rajta, hogy valami furcsa benne…

szituaciok: kérdezi hogy jöjjek at este hozzad? Valaszom kedvesen, mosolygva “igen, atjohetsz”. Reakcioja: normális hangnemben, hogy az orultbe kergetem ezzel az atjohetsz szoveggel. Akkor nekem tok mindegy, hogy átjön-e?

En elmagyarazom neki, hogy jaj nem mindegy, hanem igazabol csak azert fejezem igy ki, hogy atjohetsz mert igen en szeretnem, hogy jojjon, de benne van a valaszban, hogyha neki mas dolga akad stb akkor donthet szabadon, hogy mast csinal szoval atjohetsz igen ha szeretnel.

Ilyen szitu volt mar tobb is.

Akkor a masik szituacio: kerdezi, hogy pl este eszel? Valaszom szinten tok aranyosan vagy mosolyogva, hogy “ nyilvan fogok enni, mert ehenhalok”

Rekcioja, hogy mi az, hogy nyilvan? Hulyenek nezem ot?

Elmagyarazom neki, hogy en a nyilvan szot gyakran hasznalom, semmi negativ gondolat nem jar a fejmben kozben, tehat nem lenezes vagy felsobbrenduseg miatt hasznalom.

Kovetkezo szitu kérdezi mit olvasok? Valaszolom tok nyugisan “ hat a döntést”

valasza: mar kisse ingerultebben “ mi meg egyszer nagyon ossze fogunk veszni” Mondom miert?? Valasz: most is azt mondod “hat” nekem ez lenezo.

Szituacio: mondtam faradt vagyok. Mondja aludjak akkor napkozben. Mondom nem szoktam napkozben szoval nem fogok. Valasza, ha tudnam mennyi tanulmany van, hogy egeszseges.

Valaszom igen en is olvastam egyebkent róla, hogy ez jo dolog, de mar azt is hogy nem jo. Mire megint kifakad, hogy en ellent mondok neki es mindent jobban tudok.


Kozben pedig mindig kedvesen beszelek vele, gyakran dicserem ot, egyszer nem mondtam ra rosszat. Kivul is belul is dicserem, kifejezem szeretetem. Tobbszor megerositettem, hogy akarok vele lenni, kedvelem.

Ennek ellenére ezeket így magara veszi. Nekem ez nagyon nem tetszik. A tudtara akarom adni, hogy nekem ez nagyon nem jarhato amit csinal, hogy rendesen figyelnem kell minden szavamra mert jaj mit vesz magara. Semmi banto poent nem mondok, ennyi a bűnöm mint fentebb irtam.

Azelott meg azt lattam rajta, hogy full probalja elnyomni, hogy idegesitem neha. De olyan is volt mentunk kocsival kerdezi mi volt ma a keszulodessel? Visszakerdezek a keszulodessel?? Mondja hat igen a keszulodessel. En movel meg mindig nem ertettem ezt, hogy kell erteni mondtam hogy erted? Mi lenne a keszulodessel? Erre a valasza igy elveszi a kezet es mondja kisse agresszíven “jool van akkor nem kerdezek semmit, nem kell beszelni” .


Nekem ezek mind az exemre hasonlitanak o volt pontosan ilyen. A legvegen derult ki, hogy semmi onertekelese, onbecsules nem volt.


Ez a mostani pasi raadasul azt mondja az exe egy kattant no aki nem birja elfelejteni ot. Ami nekem szinten red flag…


Szerintetek en vagyok a hibas? Tenyleg gaz a kommunikaciom?


2023. jún. 5. 19:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%

Nincs baj a kérdezővel, de a barátjával sem.

Kicsit furcsa a stílusuk de rossz nincs benne.

Baj akkor lesz, ha valamelyikük nem enged, vagy nem tanulja meg, hogy a másik olyan, amilyen.

2023. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
20, de a kerdesben is leirtam, hogy kozben pedig en erdeklodo vagyok, dicserem es a tobbi.. igen onmagarol vallotta mar, hogy nem a nok kedvence amit en “nyilvan” nem ertek, mert szerintem meg 10/10. De csak azert nem maradok egyutt senkivel, mert szerintem helyes. Mindegy en ezt szerintem lezarom, adok azert annyi eselyt, hogy megbeszelem es ha higgadtan tud valaszolni es megerteni a helyzetet akkor meg adok ennek annyit, bar szerintem nem fog valtozni. Akarhogy magyarazzatok itt ez nem oke, hogy igy fejezze ki barki is, ha valami nem tetszik neki hogy passziv-aggressziven tamad. Mert mi az hogy ilyeneket vag a fejmhez, hogy en ot hulyenek nezem vagy hogy en mindent jobban tudok??? Csak azerr mert elmondtam, hogy olvastam tobb cikket. Szerintem kevesnek erzi magat hozzam sajnos.
2023. jún. 5. 20:53
 23/35 anonim ***** válasza:
36%
Nekem se jön be a stílusod. Lenéző és tiszteletlen. A kérdést olvasva még azt hittem, hogy csupán problémás kommunikációról van szó de a további hozzászólásaid rávilágítottak, hogy öntelt vagy aki nem nyitott a negatív kritikákra. Az meg, hogy valakit ennyiből nárcisztikusnak titulálsz eléggé szánalmas (akárcsak a #10-es).
2023. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem, de komolyan hogyha egyszer nárcinak nézed stb. akkor miért adsz neki még egy esélyt? Inkább örülni kéne, hogy kimutatta a foga fehérjét és lapulevelet kötni a talpára azt arrivederci!


Jól írtam, nem való neked (egy ideig) párkapcsolat... Nem normális, hogy egymás után két lükét fogsz ki, bár én biztos vagyok benne, hogy ők Frédi és Béni te meg Vilma mondjuk. :D

90%,hogy az exed is azért volt fennakadva a szóhasználatodon, mert vagy félreértetted őt, vagy gyenge valamelyik azon a téren.

Azért ha már két pasas is a beszélőkéden van kiakadva, akkor valószínű, hogy a hiba a te készülékedben (is) van hiába nem tetszik...

2023. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
Van egy ilyen cinikusabb rokonom, ő tud így reagálni, állítólag ez vicces. Valahogy nem igazán értékelhető ez a fajta "humor".
2023. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

24, ketto igen, de 9 masik nem volt :D vegulis persze mindenkiben lehet hibat talalni, de mint irtam en meg pszichologusnal is jartam miatta ugyhogy tettem erte hiaba irjak itt, hogy jaj de ontelt vagyok akit nem erdekel. Maximalisan leobalok emlatikus lenni es

normlisan kommunikalni. Arra is figyelni kezdtem, hogy ne hasznaljam ezt a “johetsz” kifejezest, de erre meg kikerte maganak, hogy ne miatta valtozzak xDdd

Amugy miert fredi, benj es vilma az mi akar lenni? 😄 lattam par reszt, de annyira nem emlékszem mar.

Es igazad van, lapulevelet neki 😂 bar azert nem akartam meg, mert ok dobalozok ezzel, de azert meg nem vagyok en sem ebben tuti biztos, azt mondom csak hogy eros megerzeseim vannak. Amit meg maximum 1-2 hetig tesztelek.

2023. jún. 5. 21:13
 27/35 anonim ***** válasza:
39%
Azért a te stílusod is elég primkó, így "zsák a foltját" klasszikus esete történik.
2023. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
59%

"Tesztelgess csak" ... Ühüm, miért nem vagy őszinte? Tetszik neked, jó vele a szex,azert nem akarod lepattintani. :D


Én azért, hogy az ex képben van azért raknám ki, nem érdekelne, hogy bolond, vagy se egyáltalán. Amúgy nagyon sietős ez a friss kapcsolat. 1,5 hónap után már lassan mindenkit "ismersz/ismertek", be lett mutatva, holott nem kéne, lenne

még rá idő. Ő helyettük inkább egymást kéne jobban megismerni.

Persze a határozatlanság a részéről is probléma, de hogy a volt barinő a láthatáron van eléggé rossz ómen. Én tovább nem tenném magam vele bármennyire is jó az ágyban, vagy jól néz ki. Ez olyan biztos, mint hogy holnap kedd lesz.

2023. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
28, nem jo az agyban.
2023. jún. 5. 21:27
 30/35 anonim ***** válasza:
66%

🤣🤣🤣.


Akkor mire vársz, miféle újabb lehetőség? Penderítsd ki még holnap!


😂😂😂

2023. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!