Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony az önértékelése vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony az önértékelése vagy az én stílusom a gáz?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, de már többször érzékeltem rajta, hogy valami furcsa benne…

szituaciok: kérdezi hogy jöjjek at este hozzad? Valaszom kedvesen, mosolygva “igen, atjohetsz”. Reakcioja: normális hangnemben, hogy az orultbe kergetem ezzel az atjohetsz szoveggel. Akkor nekem tok mindegy, hogy átjön-e?

En elmagyarazom neki, hogy jaj nem mindegy, hanem igazabol csak azert fejezem igy ki, hogy atjohetsz mert igen en szeretnem, hogy jojjon, de benne van a valaszban, hogyha neki mas dolga akad stb akkor donthet szabadon, hogy mast csinal szoval atjohetsz igen ha szeretnel.

Ilyen szitu volt mar tobb is.

Akkor a masik szituacio: kerdezi, hogy pl este eszel? Valaszom szinten tok aranyosan vagy mosolyogva, hogy “ nyilvan fogok enni, mert ehenhalok”

Rekcioja, hogy mi az, hogy nyilvan? Hulyenek nezem ot?

Elmagyarazom neki, hogy en a nyilvan szot gyakran hasznalom, semmi negativ gondolat nem jar a fejmben kozben, tehat nem lenezes vagy felsobbrenduseg miatt hasznalom.

Kovetkezo szitu kérdezi mit olvasok? Valaszolom tok nyugisan “ hat a döntést”

valasza: mar kisse ingerultebben “ mi meg egyszer nagyon ossze fogunk veszni” Mondom miert?? Valasz: most is azt mondod “hat” nekem ez lenezo.

Szituacio: mondtam faradt vagyok. Mondja aludjak akkor napkozben. Mondom nem szoktam napkozben szoval nem fogok. Valasza, ha tudnam mennyi tanulmany van, hogy egeszseges.

Valaszom igen en is olvastam egyebkent róla, hogy ez jo dolog, de mar azt is hogy nem jo. Mire megint kifakad, hogy en ellent mondok neki es mindent jobban tudok.


Kozben pedig mindig kedvesen beszelek vele, gyakran dicserem ot, egyszer nem mondtam ra rosszat. Kivul is belul is dicserem, kifejezem szeretetem. Tobbszor megerositettem, hogy akarok vele lenni, kedvelem.

Ennek ellenére ezeket így magara veszi. Nekem ez nagyon nem tetszik. A tudtara akarom adni, hogy nekem ez nagyon nem jarhato amit csinal, hogy rendesen figyelnem kell minden szavamra mert jaj mit vesz magara. Semmi banto poent nem mondok, ennyi a bűnöm mint fentebb irtam.

Azelott meg azt lattam rajta, hogy full probalja elnyomni, hogy idegesitem neha. De olyan is volt mentunk kocsival kerdezi mi volt ma a keszulodessel? Visszakerdezek a keszulodessel?? Mondja hat igen a keszulodessel. En movel meg mindig nem ertettem ezt, hogy kell erteni mondtam hogy erted? Mi lenne a keszulodessel? Erre a valasza igy elveszi a kezet es mondja kisse agresszíven “jool van akkor nem kerdezek semmit, nem kell beszelni” .


Nekem ezek mind az exemre hasonlitanak o volt pontosan ilyen. A legvegen derult ki, hogy semmi onertekelese, onbecsules nem volt.


Ez a mostani pasi raadasul azt mondja az exe egy kattant no aki nem birja elfelejteni ot. Ami nekem szinten red flag…


Szerintetek en vagyok a hibas? Tenyleg gaz a kommunikaciom?


2023. jún. 5. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
45%
Hát engem mindkettőtök stílusától ráz a hideg. Anyám ilyen mint te, ő is "kedvesen megenged" mindent, de ha nem úgy tesz az ember ahogy ő akarja, akkor áll a bál. Átjöhetsz- nagy kegyesen megengedem, hogy átgyere. Aztán jön a "kitakaríthatod a wc-t", mert milyen jó fej vagy már, hogy még ezt is megengeded neki. "Adhatsz a csokidból/gumicukrodból, megmutathatod a képeidet, lemehetsz kenyérért"- ugyanúgy lehetnek nárcizmusra utaló jelek, mint a srác által képviselt verzió. Hánynék mindkettőtöktől.
2023. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
59%

"nyilvan fogok enni, mert ehenhalok"


Az ilyen not alapbol szajonvagnam!


A nyilvan a tudalekosok szava.

2023. jún. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

32, teged meg a barataim vernenk szajba, hogy kiesne az osszes fogad.

31, jol bemeselted magadnak, hogy milyen harpia vagyok :D korulottem meg soha nem “allt a bal” nem vagyok egy aggressziv ahogy irtam es miert takaríttatnám, ha nem is el velem?

2023. jún. 6. 07:24
 34/35 anonim ***** válasza:
70%
A "nyilván" az nálam is tudálékoskodó, anyámnak volt ilyen stílusa, ma is ráz tőle a hideg. (Én csak akkor használom, ha valaki elérte a tűrésküszöbömet, és direkt éreztetni akarom vele.)
2023. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
53%

Dobd ki a francba.

Ő volt a legjobb az egész felhozatalból?

2023. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!