Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom félni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom félni hogy a párom iszik, mégha nem is sokat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és utobbi fél évben nem bír ki egy hetet hogy ne sörözzön. Teljesen rá van kattanva, kölcsönösen csalják inni egymást a barátjával(aki mellesleg kb napi szinten iszik).

Igen igen, fáradt gőzt kieresszük, mi az a pár üveg sör, örüljek hogy nem minden nap csinálja...

Viszont engem kicsit zavar. Mielőtt megismerkedtünk igen bulizos, ivós volt, aztán miota egyutt vagyunk úgy havonta egyszer szokott csak iszogatni, de ez a sörözés mostanában eléggé rossz érzést kelt bennem. Félek hogy ebből lassan nem csak heti lesz, mert azért itt ott előfordul, hogy tudom kedden ittak aztán mondjuk pénteken is söröznek.

Én sem vagyok egy szentfazék, de ijesztő. Csak hétvégente találkozunk, s van hogy abból is egy estét arra szán. Ami nem zavarna, ha nem lenne bennem hogy hát de nemrég ittak....

28N 29F



2023. jún. 7. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Napi szinten piál? Nekem itt lenen vége. 40 éves korára egy igazi, vérbeli alkesz lesz. Bár már most is az, csak még nem látszik rajta.
2023. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem napi szinten. Heti 1-2x, mikor hogy..
2023. jún. 7. 19:38
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
te választottad, eddig is ilyen volt . 29N Akarod vagy sem , csak dönts, hogy így is kell vagy hagyd ott, de ő ilyen.
2023. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nekem az a heti max 2 szerintem simán belefér. Haverjaival csak így tud programokat csinálni29n
2023. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát én nem értek egyet az eddigi válaszolókkal, valszeg nem véletlenül szeret időt tölteni ezzel a barátjával. Hagyd, hogy az legyen, aki, ne azt nézd már, hogy te mit vetítesz bele a jövőbe a viselkedésére alapozva.
2023. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Én letudok ülni a barátnőmmel, akivel régebben nagyon bulizósak voltunk úgy is hogy nem iszunk egy korty alkoholt sem. Nem vagyunk egyformák.
2023. jún. 7. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez már kezd meredek lenni, óvatosan vele! Az addiktológiát már most érdemes lenne meglátogatnia, ha együtt akartok maradni.
2023. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az a furcsa, hogy ennyi idősen nem együtt éltek hanem heti 1x találkoztok egy ilyen hosszú kapcsolatban.
2023. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Heti 1-2 alkalommal itthon is iszom alkoholt, még csak haverral sem kell hozzá találkoznom.

Kérdező, ebből ne csinálj problémát. Feltéve, hogy nem azt jelenti ez, hogy ilyen alkalomkor részegre inná magát. Az tényleg probléma lenne.

De személyenként 1-2 sör (vagy 1-2 pohár bor), az nem.

2023. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez egyáltalan nem sok, hacsak nem issza le magát tajt részegre. A probléma inkább ott van, hogyha minden szombat estét mással tölt, pláne ha így is alig találkoztok. Felnőtt kapcsolatnak ez így nagyon sovány.
2023. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!