Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a párom viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a párom viselkedéséről? Átlag férfidolog, vagy már nem tart elég vonzónak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Amikor ketten vagyunk, vagy kisebb társaságban, akkor minden a legnagyobb rendben, sokszor megölel, spontán csomószor megcsókol, szeretget és sokszor kifejezi mennyire szeret és mennyire fontos vagyok neki stb. De ha buli van, és iszik, akkor mintha egész más ember lenne, megy nők után, hozzájuk ér, egyszer láttam hogy rákacsintott egy nőre meg exét is bámulja, egyszer úgy kellett utánamennem, mert láttam hogy néz rá, és karolta át a derekát. Meg azért instán elég sok jó nőt likolgat. Ilyenkor szerintme nincs tudatában annyira hogy mit csinál, ilynekor tényleg viszonylag sokat iszik, szóval fixen nem akarna bántani, csak kérdés, hogy akkor mélyen belül már nem is rám vágyik annyira? Szerelmes férfi is ilyen?

2023. jún. 11. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

De! Tudja, hogy mit csinál, felszabadulnak a gátlásai.

Ha nézeget, lájkolgat, ölelget, akkor nem te vagy a fókuszban, józanul sem.

Ez a konkrét valóság, tény.

Ha most, 1 ev alatt ezt teszi, később mg inkább.

Te tudod, hogy mit kezdesz vele, meg az életeddel.

2023. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

"egyszer úgy kellett utánamennem, mert láttam hogy néz rá, és karolta át a derekát"

Nem vagy fontos neki, sajnos itt a vége.

2023. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De NAGYON részeg volt. Józanul elképzelhetetlen lenne ilyen
2023. jún. 11. 22:04
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
A részegség alatti énje a valódi. Ezt jó ha rögzíted magadban. A többi szinház. Ez az amit józanul rejt előtted.
2023. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne járasd le magad vele tovább. Ez baromi szánalmas
2023. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

#3 Mért mentegeted?Szarba sem néz téged.A valódi énje akkor jön ki, mikor iszik.Tudod, a gyilkosok is szoktak erre hivatkozni, hogy be voltam rúgva.Ja, csak tegyük már hozzá, hogy normális ember ölni sem szokott, csak azért mert részeg.Hanem mert egy agresszív állat.

A pasid meg azért csinálja ezt, mert egy kanos hülye, nem szeret téged.

2023. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
nagyon fiatal férfi vagyok de szerintem a viselkedése nincs rendben. Ez a "férfi dolog" csak kifogás, ha elég fontos lennél neki, szerintem elkerülné az ilyen eseteket
2023. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszel fel kérdést, ha úgyis lepontozod azokat, akik nem azt mantrázzák, hogy ez normális? Igenis ez sajna gáz. Az alkohol valóban a gátlàsait oldja. Valószínűleg ő ilyen. Ha nem tetszik szakíts vele, de nyugodtan alázhatod magadat tovább is. Te döntöd el.
2023. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmesen észre se vettem a legjobb nőt sem. Csak a párom létezett. Amikor elmúlt a tűz akkor màr a jobb nőket diszkrèten megnéztem, de semmi több. Soha eszembe sem jutott hogy bármit is csinálnék velük.

Abban biztos vagyok hogy a pasid nem szeret. Ha a jelenlétedben így viselkedik akkor ha elfordítod a fejed azonnal félrekúr.

Amit csinál azzal megaláz. Lehet megtegetni de ez attól még tény.

2023. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem férfidolog. Egy férfi nem alázza a párját.

Egy pasi lehet, de egy férfi soha.

2023. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!