Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a párom viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a párom viselkedéséről? Átlag férfidolog, vagy már nem tart elég vonzónak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Amikor ketten vagyunk, vagy kisebb társaságban, akkor minden a legnagyobb rendben, sokszor megölel, spontán csomószor megcsókol, szeretget és sokszor kifejezi mennyire szeret és mennyire fontos vagyok neki stb. De ha buli van, és iszik, akkor mintha egész más ember lenne, megy nők után, hozzájuk ér, egyszer láttam hogy rákacsintott egy nőre meg exét is bámulja, egyszer úgy kellett utánamennem, mert láttam hogy néz rá, és karolta át a derekát. Meg azért instán elég sok jó nőt likolgat. Ilyenkor szerintme nincs tudatában annyira hogy mit csinál, ilynekor tényleg viszonylag sokat iszik, szóval fixen nem akarna bántani, csak kérdés, hogy akkor mélyen belül már nem is rám vágyik annyira? Szerelmes férfi is ilyen?

2023. jún. 11. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az italtól oldódnak a gátlások és a tudat alatti vágyak felszínre törnek.

A pároddal részegen történt dolgok nem igazán azt jelentik, hogy kiszeretett belőled, hanem azt, hogy minden csinos popsi felkelti az érdeklődését. Vagyis nem hűséges típus.

2023. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont,hogy a részeg ember mond mindig igazat..

Kuka ez a hapsi! Egyértelmű,hogy nem érdekled,és más nők után futkos.

Abszolút nem becsül,és megaláz.

Tedd ki a szűrét!

2023. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy férfi dolog.. az én férjem ha beiszik, akkor a dimenzióugrás lehetséges módjait fejtegeti a haverjaival. Le se szarjak a csajokat. Sajnálom, de ez az ember téged nem tisztel és nem tervez veled.
2023. jún. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ital feloldja a gátlásokat. Amit józanul nem tesz, mutat, csak részegen az benne van max csak vissza tudja/akarja fogni magát, ergo meg tud játszani valamit ami nem a valós állapot. Részegen meg nem. Nekem ez így nem felelne meg de mindenki maga tudja neki mi a szint egy kapcsolatban.
2023. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de úgy látszik nem vagy neki fontos. Mármint ha jól értem, akkorr részegen minden esetbsn leszar téged, és mások után kajtat?

Hidd el, nagyon is tudatánál van!


Egszerűen csak nem tart fontosnak... ráadásul egy vadbarom is, ha még mindog nem tudja a határait, és ennyire leissza magát.

2023. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"De NAGYON részeg volt. Józanul elképzelhetetlen lenne ilyen"


Akkor minek iszik, ha nem bírja a piát? Egyszerű a megoldás: ne igyon, vagy ne igyon annyit.

2023. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember jelleme felerősödve megmutatkozik mikor részeg. Semmi olyat nem tesz vagy mond ami józanul nincs ott csak moderálja magát természetesen. Engem ezért nem hat meg a védekezés, hogy ittam. És? Ez vagy te az álarc mögött, hála a piának most megtudtam ki vagy igazából.
2023. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Egy újabb hülye nő, aki nem akarja kidobni a full sz@r, tahó pasiját.

Ha ennyire nincs önbecsülésed, akkor további jó szenvedést.

2023. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!