Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom évekig hitegetett akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom évekig hitegetett akar gyereket de aztán soha nem csinált nekem egyet sem?

Figyelt kérdés
nem Lett volna korrekt az elején azt mondani ő nem akar csinálni csak azért csinálja mert jól esik neki?
2023. jún. 17. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
majd itt kapsz ajánlatokat
2023. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
De, korrekt lett volna. Ez ilyen. Az emberek többsége nem korrekt.
2023. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Csoda, hogy évek alatt nem jott össze.
2023. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Először is: az ember szexel puszta élvezetből is, amíg nem akarunk gyereket, addig védekezünk, aztán amikor mindketten elérkezettnek látjuk az időt (jellemzően évek múltán), akkor közösen úgy döntünk, hogy abbahagyjuk a védekezést és jöhet a gyerek. Nem igazán tudom értelmezni, hogy nálatok ez hogy alakult... minden szextől teherbeesést vártál volna az évek során?
2023. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Te is hagytad hitegetni magad..ha én összejövök valakivel. Együtt vagyunk x évig, eljutunk arra szintre minden téren hogy lehetne gyerekünk, én max utána fél évet vártam volna nem többet.

Azért már egy bizonyos idő után gondolhattad volna hogy abból nem lesz semmi..

De persze ettől függetlenül nem volt korrekt, és szemétség húzni a másik idejét ilyennel.

2023. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az élet már csak ilyen, csak az a biztos ami már megtörtént.
2023. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem csinált neked gyereket?

Az meg sem fordult a fejedben, hogy gyereket nem neked csinál, hanem esetleg közösen vállaltok, mert mindketten vágytok rá?

2023. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megbeszéltem már az ismerkedés legelején az adott férfivel, hogy én pl soha nem akarok gyereket. Volt akivel emiatt nem is folytattuk az ismerkedést. Jobb is, mint mondjuk több év múlva ezen vitázni, szakítani. Most több éve olyan párom van, akinek már felnőtt gyerekei vannak és nem akar már gyereket. Pont össze illünk.
2023. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Gyereket nem korrektségből csinálunk, viszont nem szép tőle, hogy évekig hitegett. Keress mást!
2023. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Konkretan hogy kell elkepzelni? Ovszert martogatott beled harom evig?
2023. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!