Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet a nőmnek kulturálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a nőmnek kulturáltan megmondani, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Használ dezodort, parfümöt, de zuhanyozni csak naponta hajlandó reggelente, viszont akkor is csak főleg vízzel, habfürdőt, szappant minimálisat használ mert állítólag rosszat tesz a bőrének, a suniját meg csak vízzel mossa meg. Emiatt ha az ágyban vagyunk pár nap után büdös az ágynemű, szex közben meg érzem rajta a pisiszagot akkor is ha előtte lezuhanyozott.
2023. jún. 19. 12:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Számomra azért is megdöbbentő ez mert ő az első olyan barátnőm aki tanult, kétdiplomás és folyékonyan beszél idegen nyelveket is.
2023. jún. 19. 12:17
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Hú így ebéd után ezt olvasni nem semmi. Mondd el neki határozottan, hogy ez nem jó neki de főleg neked sem.
2023. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a troll kérdést már elsütötted régebben.... zuhanyozás után érzed a pisi szagot, na ne! 😁
2023. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Téged a reptereken kellene alkalmazni a drogkereső kutyák helyett. 😂😂😂
2023. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam ki ezt a kérdést régebben, új vagyok az oldalon. Ez egy valós probléma és nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni!
2023. jún. 19. 12:22
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
De jó hogy az én párom finom illatos. Amúgy 8 osztályos és idegen nyelvet nem tudó nő is lehet ápolt. Igénytelenségre utal sajnos amit írtál,mármint a nőd az.
2023. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Jaj má megin diplomás-szidó kérdés. Én meg akiket diplomásokat ismerek, illatoznak.

Most komolyan nem tökmindegy a végzettsége a témádhoz? Komolytalan vagy, vagy troll.

Amúgy keress rá természetes vagy kézműves kozmetikumokra, sokféle van, vegyél magadnak, és majd kedvet kap.


Különben is lehet hogy miattad büdös az ágynemű.

2023. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Kerek-perec megmondod neki , hogy nem jól fürdik. Este fürödjetek együtt.
2023. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de viccesek vagytok, bezzeg ha a férifiillatról van szó, egyből le büdösdisznózzátok.
2023. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Fèrjemnek vettem egy hònapja Balea tusfürfőt. Hiába rakott jò sokat magára, nem volt jò illatú utána, sőt, a hònaljánál nem mosta le a szagot sem rendesen. Èn jeleztem neki hogy bakker, most zuhiztál ès szagos vagy, mi a rosseb? :D Sokszor zuhizunk együtt, jòl fürdik, alaposan.. A fèrjem szerencsère vette a lapot, mondta is, hogy ugye èn is èrzem?🙉 Azòta csakis az Old Spice..Szerintem a bnődnèl is az a gáz, hogy sima vìzzel mossa le magát...Aki megizzad, edz stb annak kell a tusfürdő. Ha kikezdi a bőrèt, kenje be testápolòval....Èn külön használok intim mosakodògèlt, nèha mèg Rosalgin hüvelyöblìtőt is, nagyon szeretem utána a tiszta èrzèst, kìvül-belül is :D
2023. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!