Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párotok jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párotok jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés
Sokat telefonálnak és beszélgetnek is. Akár volt feleség/férj, akár csak volt társ.
2023. jún. 21. 19:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%
Hát én próbáltam elfogadni egy ilyen szitut, majd kiderült, hogy végig csalt vele és őt szereti csak a lánynak már csak dugni jó. Úgyhogy ja, zavarna, szerencsére a párom nem haverkodik exekkel
2023. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%

Akkor te úgy jártál, eléggé érdekes, hogy nem esett le, hogy téged nem szeret mondjuk...

(Biztos elvakított az iránta érzet szerelem :/)

2023. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
12 sok ember marha jó színész...
2023. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
31%
Ez igaz, bár valljuk be, hogy hibát ők is követnek el, csak a másik nem veszi észre, mert annyira szerelmes,annyira reménykedik a nagy semmire.
2023. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Mit beszélek... Vannak olyan kapcsolatok, hogy gusztustalanul viselkedik vele a párja és mégis reménykedik, hogy szereti, vagy szeretni fogja, nem kell, hogy jó színész legyen, elég, hogy önbecsülése, emberismerete ne legyen az illetőnek.
2023. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell joban lenni de kopkodni sem kell a masikra. Ahol gyerek is van, nyilvan beszelget a ket fel, viszont nem jopofiznak meg csacsorasznak egymassal, kizarolag a gyerek a tema. Nalunk ez valt be, ehhez tartja mindenki magat.
2023. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%
Engem zavarna.
2023. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%
Zavarna, zárja le. És 2.ezt pszichológusok is alátámasztására, jobb lezárni.Nekem is volt 5 éves kapcsolatom, vége lett, azóta sem beszélünk örülök ha nem látom
2023. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Két exemmel beszélek. Az egyik a volt férjem, van közös gyerek, nyilván egyeztetnünk kell gyakran a gyerek ügyeiben.

A másik egy gyerekkori barát, akivel jártam is, nagyon régi sztori, már semmi közünk egymáshoz érzelmileg egy haveri viszonyon kívül. Semmilyen intim témáról nem beszélünk, neki is van kapcsolata, nekem is. Akár a párom füle hallatára is beszélek vele telefonon, nincs titkolnivalóm ezzel kapcsolatban.

2023. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

Zavarna, igen.

#6! Vannak ellentétes nemű barátaim. Csupa olyan ember, aki emberileg rendben van, de soha a büdös életben nem kívánnám meg. Az exeimet viszont valamikor biztosan kívántam szexuálisan. Fura lehetsz, ha te nem😁

Elég gáz, ha nem érted a különbséget.

2023. jún. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!