Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párotok jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párotok jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés
Sokat telefonálnak és beszélgetnek is. Akár volt feleség/férj, akár csak volt társ.
2023. jún. 21. 19:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, két hónapig voltam vele együtt, hamar leesett a dolog és lebuktattam. Ja nagyon tetszett és adtam neki egy esélyt, de nem vagyok hülye.
2023. jún. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igen. Ezért nem jó olyannal kezdeni, akinek gyereke van, mert akkor ez elkerülhetetlen.

N

2023. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy ez, hogy exre miért vagyunk féltékenyek, ha barátokra nem... Hát először is ez az okkal lett vége dolog nem biztos, hogy mindkét felet érinti, van, aki együtt akart volna maradni, még mindig szerelmes, csak össze akart mégis jönni valakivel, hátha akkor túllép, csak ezt úgy akarta kivitelezni, hogy közben egy nap szünetet sem tart az exével való beszélgetésben. Másodszor meg akihez egyszer vonzódtál, szexeltél vele, azzal később is megmarad ez a vonzalom, kivéve, ha valamiért nagyon megutálod, de akkor meg nem is barátkozol vele. És ha még mindig az életed része az ex, akkor nem a múlt, hanem a jelen. Gyereknél megértem, de sima pár éves kapcsolatnál tuti, hogy az egyik még érez valamit, ha nem mindkettő. Hány olyan van, hogy "okkal lett vége", majd egy kis szünet után újra összejönnek...
2023. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
Azért a vegytiszta férfi-nő barátság is ritka. Nem mondom, hogy nem létezik, de azért ha végigpörgetem a hímnemű barátaim listáját, nem egy olyan van köztük, akivel a barátság valamelyik szakaszában elindult valami köztünk, csak nem lett belőle semmi. Szóval abból ne induljunk ki szerintem, hogy az ellenkező nemű baráttal soha nem is volt szexuális vágy, mert azért ez is előfordul. Nekem pl. a párom tudja, hogy melyik haverom mozdult rám többször és azt is, hogy miért nem lett belőle semmi.
2023. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze olyan is lehet, de nem száz százalék, hogy vonzódnak egymáshoz, vagy csak az egyik. Exeknél meg alap hogy kölcsönös a vonzalom.
2023. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25: Szerintem sokkal "veszélyesebb" a ki nem élt vonzódás, amiből "lehetett volna valami, de nem lett". Az exekkel már volt lehetőség megpróbálni és tudjuk, hogy nem ment. De a barátnál simán megmaradhat a kiéletlenség vágya.
2023. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát ebben is van valami :D De a legjobb, ha nem barátkozunk direkt olyannal, aki vonzó nekünk, ha párkapcsolatban vagyunk. Én pl ha kicsit is érzem mondjuk egy kollégámon, hogy bejövök neki, távolságtartó leszek, nem kell a feszkó, meg hogy véletlenül hamis jeleket adjak, ne adj isten nekem fordulna át, én szeretnék a párommal maradni életem végéig :D
2023. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27: De ez még a párkapcsalat előtt alakult, és mivel barátság, nem ex, ezért nyilván nem zárult le, mikor kapcsolatba léptem.
2023. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja hát úgy más persze
2023. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Én jóban vagyok az exemmel, szoktunk munkában chatelni, meg évi 1-2 alkalommal az ő barátnőjével meg az én párommal, esetleg további plusz társasággal elmegyünk kirándulni vagy valahova.


Ez nem zavarna fordítva se.


A kettesben találkozgatás, meg ha a közös időnk helyett dumcsizna az exével az viszont igen, ezeket én se csinálom. Lelkizés, pláne a jelenlegi kapcsolat részleteinek kiteregetése az exnek abszolút red flag.

2023. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!