Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 hetente koncertekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 hetente koncertekre jár, és nagyon nem esik jól,hogy soha sincs itthon. Ha tudnánk is hétvégén közösen valamit csinálni,inkább elmegy magányosan. Megbeszéltem vele, de akkor is elmegy...Nem bírom ezt így csinálni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem irigy,sem féltékeny,hogy elmegy hiszen én is mehetnék (de nem érdekel az ilyesmi), az viszont nagyon bosszant,hogy ennyire sűrűn megy,és többre értékeli a koncertet mint a velem töltött időt. Elmondása szerint ott engedi ki a gőzt..Amikor hazajön folyton ital szaga van, és utána 4-5 napig nem akar visszazökkenni..még dolgozni is lusta olyankor.( de én csináljam nyugodtan egyedül a munkákat, bármi legyen is az).Kezdem úgy érezni,hogy ez a párkapcsolat nem fog így működni.Nem azt mondom,hogy ne menjen el,de ha látja,hogy ez engem ennyire zavar akkor nem tudná lecsökkenteni,hogy kevesebbszer menjen? Én is lemondok sok mindenről a kedvéért akkor ő miért nem tud?Úgy gondolom ha valóban szerelmes lenne, akkor velem szeretne lenni,és nem tombolni egy koncerten,és pogózni.Ráadásul a jövőre nézve is, folyton csak álmokat szó, amiből eddig semmi sem teljesült.
2023. júl. 1. 10:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Na akkor tedd ki.



Szívesen (:

2023. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Ezert fontos, hogy a hobbik egybresze kozos legyen. A leginkabb meghatarozo hobbibol pedig tudjon feladni mindket fel, ha a masiknal az kiveri a biztositekot. Ez legkesobb a randi idoszakban ki kellene, hogy deruljon.
2023. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%

Amiket írsz, annyira nem illetek össze… Anyát játszol neki, meg óvónénit, semmiből nem veszi ki a részét, elszórja a pénzét ilyenekre, rád nem figyel, … hallod, ez egy komolytalan “partner” akinek homokozóban lenne a helye. 0-24 azon kéne törnie a fejét hogy TI hovamentek nyaralni, Ő NEKED mivel kedveskedjek, HOL VAN javítanivaló a házban, HOVA TOVÁBB a közös jövőtökkel, MIKET főzzön/vásároljon/szervezzen/stb NEKED.. és így tovább.

Találsz ennél jobbat is…

2023. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van. Ez így tényleg nem fog működni.
2023. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, tök feleslegesen mártírkodsz egy ilyen kapcsolatban.
2023. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Szóval nem szereted a metált?

Akkor minek vagy vele?


Én is gyakran járok koncertekre és fesztiválokra külföldre, de eddig minden barátnőm jött velem ezekre mert szerették ezt a fajta zenét, nem is értem hogy hogy tud két eltérő zenei ízlésű ember együtt lenni.....


Én is sokat szoktam aludni, lustálkodni, mégis van időm mindenre, az meg hogy ki mire költi a pénzét.... Nekem nem kidobott pénz se a koncert, se a fesztivál, se az ha hangszerre költök. Ha ezt kifogásolná bárki azonnal repülne.

Az hogy a takarítás, főzés, mosás meg ekkora hatalmas probléma egyeseknél azt sosem értettem? Nekem ezek max pár óra alatt megvannak, pedig most egyedül élek és mindent egyedül oldok meg mégis van időm mindenre???

2023. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Van 1-2 szám,amit híbe hóba meghallgatok..de napi szinten nem viselem el,és a hangos zenét sem szeretem. Vegyes zenéket hallgatok,nem ragadok le egy stílusnál.
2023. júl. 1. 12:14
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Még1x kérdezem, akkor minek vagy vele?

Nekem ez az életem, egész nap a metál megy, ráadásul mellette gitározom is és zenekarozom is, szóval ja, keress olyat aki olyan mint te, ne egy fanatikus metálőrültet, ha te sem vagy az :D

2023. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Jó..tőlem meg az repül aki a szennyes alsónadrágját a földön hagyja,vagy az, aki nem bír két edényt elmosogatni..apropó az is repülne aki a dolgait nem képes rendben tartani.
2023. júl. 1. 12:15
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a redetlenségnek semmi köze ahhoz hogy ki milyen zenét hallgat.

Most tényleg az a bajod hogy koncertekre jár és a metált sem szereted vagy hogy rendetlen, hanyag?

2023. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!