Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 hetente koncertekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 hetente koncertekre jár, és nagyon nem esik jól,hogy soha sincs itthon. Ha tudnánk is hétvégén közösen valamit csinálni,inkább elmegy magányosan. Megbeszéltem vele, de akkor is elmegy...Nem bírom ezt így csinálni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem irigy,sem féltékeny,hogy elmegy hiszen én is mehetnék (de nem érdekel az ilyesmi), az viszont nagyon bosszant,hogy ennyire sűrűn megy,és többre értékeli a koncertet mint a velem töltött időt. Elmondása szerint ott engedi ki a gőzt..Amikor hazajön folyton ital szaga van, és utána 4-5 napig nem akar visszazökkenni..még dolgozni is lusta olyankor.( de én csináljam nyugodtan egyedül a munkákat, bármi legyen is az).Kezdem úgy érezni,hogy ez a párkapcsolat nem fog így működni.Nem azt mondom,hogy ne menjen el,de ha látja,hogy ez engem ennyire zavar akkor nem tudná lecsökkenteni,hogy kevesebbszer menjen? Én is lemondok sok mindenről a kedvéért akkor ő miért nem tud?Úgy gondolom ha valóban szerelmes lenne, akkor velem szeretne lenni,és nem tombolni egy koncerten,és pogózni.Ráadásul a jövőre nézve is, folyton csak álmokat szó, amiből eddig semmi sem teljesült.
2023. júl. 1. 10:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg tegnap voltam koncerten és semmit sem ittam. Józanul is lehet ezt élvezni szerintem.
2023. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mind az összes együtt a bajom, amit leírtál.Mert úgy vagyok vele,hogy előbb legyen rend,utána megyünk bárhova is (ezt tanultam otthon).
2023. júl. 1. 12:21
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogos amit írsz, viszont ha nem bírod elviselni a metált napi 24 órában akkor szerintem következő párodnak ne metálost keress. Én pl hallgatok mást is, de ritkán, általában metál megy egész nap, amikor itthon vagyok, vagy gitározom.
2023. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igen, számomra nem megfelelő emberbe nyúltam bele. Ez mondjuk az én hibám. Köszi a válaszokat.
2023. júl. 1. 12:31
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Metál vagy sem, mindegy. Lépj le. Majd lesz egy magához hasonló nője, aki szintén napokra kiüti magát, nem zavarja a mosatlan meg a kosz, és együtt fetrengenek majd a görényszagban, egyre lepusztuló lakásban, minden pénzüket koncertekre és bulizásra költve, és így fogják jól érezni magukat, ez lesz az életük. Ne akarj egy ilyet "megnevelni", nem lehet.
2023. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%
Nalam eleve kritikus volt a zenei beallitottsag. Ugy ropkedtek balra a lakodalmas, techno meg egyebet megjelolo nok, mint a sicc. Egeszen biztos, hogy nem egymast keressuk. Amelyiknel ott volt a punk, rock, metal, azokril tudtam, hogy lesz kozos hang, koncert, fesztival. Igy is lett, egy percig sem bantam, hogy kik mentek a levesbe. Jobb ez igy mindenkinek. A felesegem tinikent dobos volt egy lanyzenekarban. Neki is fontos volt a zenei izles, es nekem is, raadasul mar alapbol van egy tuti jo kozos hobbink is. Vannak akiknek a zene az eletuk jelentos resze, masoknak a sport, megint masok sorozatoznak, turaznam, vagy gepeznek. Nehogy mar ne talalj olyat, aki illik hozzad, es belevalassz egy olyanba, aki nem. Vagybeddig hol eltel a marson?
2023. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!