Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, amikor a barátnőm azt mondja, hogy meg akar leckéztetni?

Figyelt kérdés

Szakitottunk, mert voltak gondok problémák és aztán azt írta, hogy Azt akarom, hogy tanuld meg és fog fel és tanulj ebből az egész történetből...

Szerintetek, ha valaki meg akar úgymond "leckéztetni" azt azért csinálja, hogy a következő kapcsolatomnál ne kövessem el ismét ezt a hibát, vagy a mi folytatásunknál?

2 év 2 hónapja voltunk együtt amiből 1 év 8 hónapot együtt is laktunk. Nincs neki senki más, nekem sem tudom a probléma forrását amit most teljesen ki iktattam az életemből. Időt kért miután megkérdeztem, hogy újra kezdhetjük -e? Es azt válaszolta hogy most egy kis magányra van szüksége, hogy tudjon gondolkodni és lenyugodni, de attól még ha nagyon nagyon ritkán egy héten egyszer ha írok(hogy ne legyen az hogy nem hagyom gondolkodni) reagál rögtön az üzenetemre vagy a hívásomra és írja/mondja hogy szeret! Szerintetek mi lesz ebből?



2023. júl. 13. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ez valami kicsinyes bosszú lesz.
2023. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ő már mással kefél.
2023. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Időt kér = mással kefél.

Ha másik mégsem jön be akkor visszamehet hozzád, és ha megint alakul egy új pasi akkor majd megint időt kér.

Ha egy nő nálam időt kér akkor azonnal szakítok vele.

2023. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ne könyörögj neki tovább, hisz már megkerdezted tőle,most rajta a sor ha akar valamit majd keres.

Adj magadnak és neki is időt, aztán majd ha akar valamit akkor keresni fog.

2023. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elmondom, hogy ki mit hibázott, ha csak egy randi volt, sőt ha csak chatelés, akkor is. Nem azért, hogy jótékonykodjak, hogy majd legközelebb ne hibázzon (bár tényleg ez a következménye, utána tökéletes párkapcsolatuk lesz), hanem mert jól esik a képükbe vágni, hogy idióták, legalább ennyi jár nekem, ha már megbántottak.


Volt, hogy párkapcsolatban már többször ugyanazt a hibát elkövette és megmondtam neki, hogy holnapig nem beszélünk, gondolkozzon el rajta. Hívogatott, írogatott, nem reagáltam semmit másnap reggelig. Ezt azért csináltam, hogy tanuljon belőle, hogy következménye van annak, ha nem változtat azonnal.


Szakításnál is volt olyan, hogy bennem volt, hogy ez bizony bosszú is egyben, annyi rosszat kaptam tőle, most olyan jó, hogy térden csúszik előttem, hogy tudja, hogy elcseszte, de fogadjam vissza, én meg nemet mondok neki, mint ahogy ő is tette velem, amikor kértem, hogy ne bántson. Jó érzés volt, nem tagadom.


Meg olyan is volt, hogy megcsaltak, olyannal, aki szintén foglalt volt és én mindent borítottam. Megérdemelte az exem. Nem érdekelt, hogy mi lesz azzal a párral, de legalább az exem megszívta, mert a szeretője nem feküdt le vele többet.

2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem egyesek a választottjára miért nem figyelnek jobban? Miért akkor kell változtatni ha az már elhagyott? Hát könyörgöm elvileg szeretik egymást, egy csónakban eveznek, nem értem miért kell megvárni hogy a másikból az ellenségünk váljon.

Ha szakítani akarnak is emberségesebb nem megvárni ezt a részt. És ha egy ember nem vált ki belőled annyit hogy ne bántani akard, az nem a te embered volt.

2023. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem / első.

Azt akarja, hogy neked legyen több tudásod, tapasztalatod

2023. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. Én is elkövettem ezt a hibát többször is... Nekem nem termett minden bokorban férfi, így igyekeztem kihozni a maximumot kapcsolataimból, addig voltam velük, amíg meg nem utáltam őket. Ha akkor szakítok, amikor még szeretem, meg csak kicsit rossz, akkor úgy éreztem volna, hogy ez egy befejezetlen kapcsolat, meg minek szakítsak, ha amúgy elvagyok így, legalább addig is van valakim, meg oké most rossz kicsit, de majd jobb lesz, mással is ugyanilyen rossz lenne. Úgyhogy addig húztam halasztottam a dolgot, amíg végül meg nem gyűlöltem őket és ez az érzés enyhült, de nem múlt el azóta se, pedig a legrégebbi ilyen sztorim 10 éves. Tudom, hogy nem így kellett volna, de most már mindegy.
2023. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dedós gyerekkel voltál együtt. ennyit jelent. bullet dodged. örülj neki.
2023. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez egy r*banc. keress jobbat.
2023. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!