Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, új párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, új párkapcsolatban szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Nem túl rég lett vége egy kapcsolatnak, távolság miatt, de a pasinak már új nője van. Viszont minden sztorimat nézegeti, van hogy szívecskét küld, van hogy lájkolgatja a képeket. Beszélni nem beszélünk már két hete, de a sztorikat nézi és küldi a reakciókat. Ti szoktátok ezt csinálni? Nekem ez furcsa, főleg, hogy van barátnője. Nem váltunk el haragban. Nekem még hiányzik.
2023. júl. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj bele semmit! Nem szabad egy lezárt dolgot bolygatni. Magadnak tennél vele csak rosszat.
2023. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezek nem jelentenek semmit. ha kedvem van vagy unatkozom, nezelodom lajkolgatok ha nincs akkor meg nem.

ez teljesen fuggetlen a kapcsolatomtol vagy szerelmi eletemtol attol még nem érdekel senki csak a párom.

2023. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nincs túl rajtad, nem is egészséges, hogy máris új nője van. Plusz nagyon sokan nem tudják érzelmileg kezelni a szakítást, konfliktust vagy csak szimplán az érzéseiket. Én megkérném, hogy álljon le. Ha nem, akkor egy időre letiltanám. Nem kell örökre, ha nem váltatok el rosszban, de így te se tudsz tovább lépni.
2023. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálok nrm gondolni bele semmit, csak egy új barátnő mellett, miért imádolja a képeimet? :) Igen, így nehezebb nekem is tovább lépni.
2023. júl. 23. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Tiltsd le. Problem solved.


Valószínűleg csak egósimogató neki. Így akarja fenntartani a figyelmed, ha az új nővel nem jönne össze, akkor újra fel tudjon keresni. Valószínűleg tisztában van azzal, hogy Te még szereted.


Ő meg valószínűleg magát szereti...


Tiltsd le, engedd el, hagyd figyelmen kívül. Ha valójában Téged szeretne, nem szakít, nem jött volna össze gyorsan mással, hanem a távolság ellenére igyekezett volna a kapcsolatotokat működőképessé tenni. Illetve gondolj arra, hogy ezzel a csajjal már valószínűleg a kapcsolatotok alatt is ismerkedett.


Kell neked egy ilyen pasi?

2023. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mendy98 ***** válasza:
100%
Én inkább letiltanám, ha zavar.
2023. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös, igaza van. De pont emiatt nem jönnék vele össze újra, hisz ha egyszer ilyen könnyen túllépett rajtam, akkor máskor is menni fog. Fáj nekem, és az is, hogy továbbra is nézeget, lájkolgat, közben meg ott a csaja. És furcsa mód mindig éjszaka, hajnalban csinálja
2023. júl. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!