Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol folyamatosan ez volt?

Figyelt kérdés
Ahol folyamatosan " védeni " kellett a párodat a családoddal szemben, mert vagy nem tetszett nekik amit tett/gondolt a párod, vagy épp vlmelyik szokását kritizálták.
2023. aug. 1. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem éppen, olyan inkább hogy magamat kellett megvédeni mert a családja nem fogadott el..
2023. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fordítva volt, engem utáltak ok nélkül. Bár az ő szülei az összes párját utálták, tehát nem csak velem volt a baj.
2023. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de miért tartod a kapcsolatot a családoddal?
2023. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok takonygerincű gyökér aki ne tudná meghúzni a határait a családjával szemben.
2023. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez folyamatos? Ha nem szállnak le rólunk, nem muszáj ám velünk beszélgetni. Fogadják el, hogy én őt választottam. Baromi megalázó lenne rám nézve, ha úgy kezelnek, mint egy hülyegyereket, akinek el kell magyarázni, kivel játszhat az oviban.

Mondjuk szerencsére az én szüleim normálisak.

2023. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Folyamatosan nem. Olyan volt egyszer, hogy a tökéletesnek tűnő, de nagyon is toxikus exemet kib.asztam és lett egy új párom, aki jobb volt, de kívülről nem úgy tűnt, mert kevésbé volt jó tanuló, kevésbé volt helyes, anyámnak meg ezek számítanak, úgyhogy egy ideig nem is kedvelte. Egyszer azt mondtam neki, hogy szerintem jó döntést hoztam a szakítással, és hogy vele jöttem össze, azt mondta, "ezt csak most gondolod így" eléggé leba.sztam :D Eltelt 10 év azóta és még mindig jó döntésnek gondolom, úgy is, hogy nem vele vagyok már együtt.
2023. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!