Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megveti a plasztikázott nőket, titkoljam? N

Figyelt kérdés

Par honapja jarok egy sraccal aki odáig van ertem, hogy milyen gyonyoru vagyok es minden baratjanak/rokonnak mutogat es buszkelkedik velem. Viszont en jarok sebeszhez, volt mar egy orr mutetem es ful mutetem es neha toltenek arcomba hyaluront kb fel evente 1-2ml, valamint fel evente minimalis botox, egyeb borjavito kezelesek. De abszolut termeszetes az arcom, olyan mintha igy szulettem volna.


Persze, nem ezzel inditottam elso randin, hogy ezt es ezt csinaltatom magamon ezert ez meg titok elotte.


Par napja szoba kerult, hogy egy sztar aki 65 eves es arcfelvarrasa volt az eszmeltetlenul jól nez ki korahoz kepest is! baratom viszont szidta, hogy milyen ronda azert, mert alapbol nem nezhetne ki igy ez a no, csak a plasztika miatt es emiatt az mar csunya es visszataszító es aki elkezdi abbol egy nagyon ronda no lesz a vegere, mert nem latja a hatart.


Azota nem tudom most mi legyen titkoljam? Ezekutan nyilvan nem merem elmondani.

Bar akarok meg egy szemhéj palsztikai plusz az orromon egy minimális korrekciot, a tolteseket el tudom titkolni max ha beverzik frissen akkor nem.


A ferfiaknal ez amugy altalnos jelenseg hogy lenezik a palsztikat, de fogalmuk sincs rola, hogy az instan kovetett gyonyoru csajok mind elnek vele vagy pedig szerkesztik kepet ha nem.


2023. aug. 2. 11:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Ne ismerkedj vele tovább.
2023. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de ezen olyan jót röhögtem :) Annyira megveti őket, de tudat alatt neki is az tetszik, ami természetes úton elérhetetlen :D Ok, hogy nem ordít rólad, de nyilván nem így néznél ki, ha ezeket nem csináltattad volna, vagy csinálnád folyamatosan, szóval nem ez a természetes valód.

szerintem nincs ezen mit szégyellni, sőt, titkolni sem érdemes, mert hosszú távon úgyse tudnád, meg már milyen az a kapcsolat, ahol titkolni kell? Tényleg olyan pasival akarsz lenni, aki megveti azt, ami neked fontos és hozzád tartozik? Legalább jó lecke, hogy úgy mond véleményt valamiről, hogy fogalma sincs miről beszél, ha egyszer észre se veszi rajtad, hogy több beavatkozás van csak a fejeden, mint másnak az egész testén egész életében.

2023. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

Ott azonnal kellett volna mondani, hogy te is megcsináltattál ezt azt. Ha elfogadja jó, ha nem tudja elfogadni az sem gond, de nem egymást keresitek.

Amúgy tényleg átlehet esni a ló túloldalára ebben is, mint mindenben,ebben igaza van. Nem egy, nem két túlzásba vitt beavatkozást látni. Mondom ezt úgy, hogy nekem a szám van töltve, mert anélkül konkrétan egy csík az ajkam. Töltve minimálisan van, épp annyira, hogy legyen (nem hatalmas, dús ajkakra, csak látszódjon, hogy van szám). De hány olyan van, akinek kacsaszája lett, mert telenyomták? Van egy pont, amig lehet esztétikusan. Nekem pl hatalmas telt ajkaim nem lesznek természetes hatással, mert "hozott anyagból dolgozik" a szakember.

2023. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
44%

Az ilyen „szebbnek akarok tűnni, mert rondának tartom magam” műtéteket soha nem értettem. Ez olyan, mint amikor valaki cheat-kódokkal játssza végig a videójátékot (mert anélkül béna), és a végén ugyanúgy veregeti a saját vállát, hogy ő mennyire ügyes volt.

És igen, a végtelenségig nem tudod titkolni. :D

[link]

2023. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem illetek össze. Meg a végtelenségig te se tudod titkolni, mert most még lehet nem látszik, de idővel a sok botox kimerevíti az arcot, meg ha el kezd ereszkedni a melled nyilván azt is feltölteted stb stb, vagyis ezt csak rövid ideig lehet titkolni.

De már eleve alapvető probléma ha titkolnod kell olyat ami neked nagyon fontos. Keress olyat akinek ezek beleférnek.

2023. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
4, ez eleg hulyeseg. A plasztikatol nem szebbnek fogsz tunni, hanem szebb is leszel. Az hogy pl xy gorbe orral szuletik, mert az uknagyapjanak is az volt az nem jelenti azt, hogy a gyereknek gorbe lesz az orra. Ismerek egy not aranyos mindene megis a ketto fia 200 magas kampo orru, ez hogy lehet? Vagy az, hogy lehet hogy ket total atlagos embernek gyonyoru gyereke lesz? Nem olyan a genetika, hogy 100% ugyanugy fog kinezni a gyerekem mint en meg az apja. De amugy meg kit erdekel, hogy a nem letezo gyerek hogy fog kinezni? Amikor a kerdes az, hogy nezel ki te magad most.
2023. aug. 2. 12:31
 7/38 anonim ***** válasza:
50%

#4

Én meg azt nem fogom soha megérteni, amikor kifejezetten szép nők kezdenek el plasztikáztatni, és a végén egy szörnyeteg lesz belőlük. De ők úgy tetszenek maguknak

2023. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

A plasztikai műtét és a nem invazív beavatkozás nem ugyanaz.

Vannak olyan eljárások amik sokat szépítenek az emberen, de nem kell mindjárt a legdurvább plasztikai műtétekre gondolni.

Sok férfi azt sem tudja, hogy nézne ki természetes mivoltában egy nő, mert ma már annyiféle eljárás van amivel szebbé lehet tenni valakit, hogy fel sem tűnik nekik, hogy az "nem igazi".

Ezzel az erővel akinek póthaja, műszempillája, tetovált szája szemöldöke, műkörme, lézeres (vagy IPL) szőrtelenítése stb, stb van, az is egy műnő, mert nem úgy született, hanem külső beavatkozástól lett olyan. Semmivel sem rosszabb az aki töltögetteti az arcát, száját, botoxoltat vagy felvarratja valamijét, szilikon mellei vannak stb. Csak annyi hogy ez drágább eljárás mit egy műszempilla. De egyik sem természetes, hiszen nem úgy született az illető. Mert ezek alapján a póthaj is átverés meg a műköröm is, mert saját magától nem tudná azt az "eredményt felmutatni" az illető (csak külső művi beavatkozás által).

A mai világban akinek van rá pénze és nem fél a beavatkozásoktól az meg is csináltat mindent magán. Kár lenne ezt titkolni. Ezek alapján már egy műszempilla miatt is lehetne szakítani, mert az sem lenne olyan eredetileg.

2023. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, de mi pasik is sokan tudjuk, hogy milyen insta "kulisszatitkok" vannak és meg is van a véleményünk azokról a személyekről. A helyedben elmondanám, mert én személy szerint kidobnálak egyből. Ha esetleg a párod is hozzám hasonlóan vélekedik, akkor minél tovább húzod az idejét, annál jobban pipa lesz, amikor megtudja. Mondjuk a szex miatt nem fogja annyira bánni.
2023. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

El kellett volna mondanod rögtön, amikor szóba került ez a téma. Az elmondottak alapján jelenleg te vagy rá az élő bizonyíték, hogy nem mesterséges minden esetben a végeredmény. Viszont nekem az megütötte a szemem, hogy volt már több beavatkozásod, és még tervezel is. Előbb-utóbb már nem leszel ilyen „természetes szépség”, és jól látszik, hogy elkapott a gépszíj. Én nem ítélem el a plasztikát, de nem is élnék vele, max. szélsőséges esetben (pl. köldökig lógó mell). Ha vki ettől enyhébb esetben is egyszer él vele, oké, de kb. már mindent átszabatni, az függőség, és szerintem te efelé haladsz. Vannak piercingjeim, tetoválásaim, de több évesek, nem tudom, lesz-e újabb valaha, de a közeljövőben nem tervezem, itt sem jó, ha vki folyton gyarapítja a meglévőeket, és már nincs rajta egy ép bőrfelület.

8-as: A mérték nem mindegy. Nekem pl. tetovált szemöldököm van, festem a hajam, szeretek sminkelni, de nincs műszempillám, műkörmöm, póthajam stb. Ill. szerintem ne is keverjük a maradandó és a félig-meddig tartós beavatkozásokat egy kifestett körömmel, ami bármikor változtatható.

2023. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!