Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megveti a plasztikázott nőket, titkoljam? N

Figyelt kérdés

Par honapja jarok egy sraccal aki odáig van ertem, hogy milyen gyonyoru vagyok es minden baratjanak/rokonnak mutogat es buszkelkedik velem. Viszont en jarok sebeszhez, volt mar egy orr mutetem es ful mutetem es neha toltenek arcomba hyaluront kb fel evente 1-2ml, valamint fel evente minimalis botox, egyeb borjavito kezelesek. De abszolut termeszetes az arcom, olyan mintha igy szulettem volna.


Persze, nem ezzel inditottam elso randin, hogy ezt es ezt csinaltatom magamon ezert ez meg titok elotte.


Par napja szoba kerult, hogy egy sztar aki 65 eves es arcfelvarrasa volt az eszmeltetlenul jól nez ki korahoz kepest is! baratom viszont szidta, hogy milyen ronda azert, mert alapbol nem nezhetne ki igy ez a no, csak a plasztika miatt es emiatt az mar csunya es visszataszító es aki elkezdi abbol egy nagyon ronda no lesz a vegere, mert nem latja a hatart.


Azota nem tudom most mi legyen titkoljam? Ezekutan nyilvan nem merem elmondani.

Bar akarok meg egy szemhéj palsztikai plusz az orromon egy minimális korrekciot, a tolteseket el tudom titkolni max ha beverzik frissen akkor nem.


A ferfiaknal ez amugy altalnos jelenseg hogy lenezik a palsztikat, de fogalmuk sincs rola, hogy az instan kovetett gyonyoru csajok mind elnek vele vagy pedig szerkesztik kepet ha nem.


2023. aug. 2. 11:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
37%

#25 pedig a desztillált víz ivása valóban veszélyes, mivel kimossa az ionokat a szervezetből 🤷🏼‍♀️ És igen, túlhasználat esetén, vagy egy nem megfelelő szakember által, esetleg egy jó szakember rossz napján...stb. De mennyi az annyi, mi a túlhasználat? Az én ismereteim szerint 2 év alatt 3-5 alkalom, ami aránylag biztonságosnak mondható. Illetve érdemes megemlíteni, hogy a hosszútávú használatról kevés nagy mintás tanulmány van. Szóval messze nem mondanám kockázatmentesnek, vagy egyáltalán kellően kutatottnak.

Viszont gondold végig a mechanizmusát: azzal előzi meg a ráncok kialakulását, hogy ideiglenesen megbénítja az izmot, blokkolja a neuronokat: ha nem mozog a bőr alatti izom, nem lesz ránc. Sokáig nem használt idegpályát, izmot a szervezet visszadegradál. Nyilván, ha csak 1-2 évig csinálja az ember, vagy nagy ritkán, akkor kis eséllyel lesz gond. Ettől függetlenül az én párom ne járjon ilyesmire. Szóval felőlem nyugodtán járj ilyen kezelésre, ne aggódj, nem akarok összejönni veled, hogy ez probléma legyen, és biztos vagyok benne, hogy te se velem :D A kockázatát viszont ne tagadjuk, van. Akinek ennek ellenére megéri, hajrá. Mindennek megvan a maga kockázata, egyéni mérlegelés kérdése, hogy kinek hol a határ.

2023. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként még egy érdekes tény, ha már viccelődve szóba hoztad a vizet, mérgezést: a méreg nem minőségi, hanem mennyiségi fogalom. Ettől függetlenül nyilván vannak olyan anyagok, amiből fizikailag lehetetlen mennyiséget kellene bevinni, hogy gondot okozzon. Míg mondjuk botox esetén NANOgrammokról van szó a halálos dózis tekintetében.
2023. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

#28 Hogy mi? Gyűlölöd az előítéletes embereket? Ez miért előítélet ha tényleg műtve van? Ez tény.. Másfelől miért van azzal kijátszva a dolog hogy nem vette észre? Pont erről van szó, hogy egy fals képet adsz magadról és nem voltál őszinte. Azt is mondhattad volna hogy építészmérnök vagy amikor csak a mekiben tologatod a burgereket. Ha nem veszi észre, akkor rendben van?


Ti testetek, azt csináltok vele ami jólesik, de ez a tömény copium ami itt megy valami elképesztő :D

2023. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
60%
A többség azért veti meg, mert nem akarnak rá költeni.. ez az igazság, aki már elkezdett a testével foglalkozni és hogy ne legyen borzalmas, azt karban kell tartani, szerintem ezt neked kell legkevésbé részleteznem miért.
2023. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
34, ez szerintem is igaz! Valoban sok penz es valoban folyamatos kiadas.
2023. aug. 3. 14:09
 36/38 anonim ***** válasza:
61%
"A többség azért veti meg, mert nem akarnak rá költeni" - nem értem a logikádat. Én pl. nem akarok gyerekre költeni, ezért nem csinálok. De ettől függetlenül még nem vetem meg sem a gyerekeket, sem a szüleiket. Vagy mondhatnék bármi egyéb költséges hobbit. Akinek ez fontos és megteheti, hát költsön rá. Mi közöm nekem ahhoz?
2023. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%

"A ferfiaknal ez amugy altalnos jelenseg hogy lenezik a palsztikat, de fogalmuk sincs rola, hogy az instan kovetett gyonyoru csajok mind elnek vele vagy pedig szerkesztik kepet ha nem."


Én nem nézem le a plasztikás csajokat, de ettől még nem is tartom jó dolognak, és nem is az én eseteim. Nekem nem kell tökéletes nő, a természetesség vonz. És nem is követem az instán a "gyönyörű csajokat" sem...


De ez én vagyok, másnak más az ízlése.


F

2023. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek azóta, kérdező?
2023. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!