Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megveti a plasztikázott nőket, titkoljam? N

Figyelt kérdés

Par honapja jarok egy sraccal aki odáig van ertem, hogy milyen gyonyoru vagyok es minden baratjanak/rokonnak mutogat es buszkelkedik velem. Viszont en jarok sebeszhez, volt mar egy orr mutetem es ful mutetem es neha toltenek arcomba hyaluront kb fel evente 1-2ml, valamint fel evente minimalis botox, egyeb borjavito kezelesek. De abszolut termeszetes az arcom, olyan mintha igy szulettem volna.


Persze, nem ezzel inditottam elso randin, hogy ezt es ezt csinaltatom magamon ezert ez meg titok elotte.


Par napja szoba kerult, hogy egy sztar aki 65 eves es arcfelvarrasa volt az eszmeltetlenul jól nez ki korahoz kepest is! baratom viszont szidta, hogy milyen ronda azert, mert alapbol nem nezhetne ki igy ez a no, csak a plasztika miatt es emiatt az mar csunya es visszataszító es aki elkezdi abbol egy nagyon ronda no lesz a vegere, mert nem latja a hatart.


Azota nem tudom most mi legyen titkoljam? Ezekutan nyilvan nem merem elmondani.

Bar akarok meg egy szemhéj palsztikai plusz az orromon egy minimális korrekciot, a tolteseket el tudom titkolni max ha beverzik frissen akkor nem.


A ferfiaknal ez amugy altalnos jelenseg hogy lenezik a palsztikat, de fogalmuk sincs rola, hogy az instan kovetett gyonyoru csajok mind elnek vele vagy pedig szerkesztik kepet ha nem.


2023. aug. 2. 11:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó közben meg a nem természetes nőkre csorgatjátok a nyálatok vagy legalábbis a természetesség illuziójára, ami max lányok egy kis részének müködik 23-25 éves korig
2023. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
12%
A 4-es nem azért linkelte azt a képet, hogy a születendő gyerekekre utaljon vele. A kép egy mögöttes mondanivalót hordozó humoros mém. Istenem...fától az erdőt, ugye?...
2023. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
47%

#8

Igen azok is műk, de nem drasztikusak, és bármikor visszafordíthatóak. Ellenben ha valakinek 50 éves korára olyan viasz arca lesz, hogyha mosolyog akkor félő végigreped, az minden csak nem szép, és nem is visszafordítható. Nézz meg néhány egykor gyönyörű amerikai színésznőt.

Illetve nem tudom kérdező hány éves, de ha "sráccal" jár, akkor nem lehet az a korosztály, akinek már botox kellene.

Ha kampó orra volt, és elálló lapátfüle, akkor ezt a kettőt még megértem, de a szemhéjast már nem, hacsak nem annyira lent van hogy a látásban is zavarja.

A szilikon melleket már szintén megtudom érteni, így 40hez közel nekem is eléggé elindult lefelé, ráadásul hamarosan jön a 2. gyerek, aki után bele se merek gondolni milyen lesz... De azt is csak lógós, vagy akkora melleknél, ami szinte csak bimbóból áll olyan apró.

2023. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%

#10:

Rajtam sincs a hajfestésen, sminken kívül semmi mű, nem is arról írtam hogy mit keverjünk mivel.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy ha már átverve érzi magát emiatt egy férfi, akkor a kisebb "átverések" (póthaj, tetovált szemöldök, műköröm, pilla stb) is számíthatnak átverésnek, mert nem természetesek! Akkor az nem gond? Valahol az is "átverés"!

Amióta van internet, social media, azóta sokaknak már az a "természetes" ha valaki külső beavatkozás által jól néz ki. Már lassan arra néznek furcsán akin semmi nincs "megcsinálva". :)

Ha valaki jobban néz ki mert pl. megműtik az orrát, és ettől lesz önbizalma (ami addig nem volt) akkor én azt nem ítélném el. Az tényleg kiábrándító ha valakivel elszalad a ló, és már nem tud leállni a beavatkozásokkal (vagy a mű dolgokkal).

Viszont ha ismerkedésről, párkapcsolatról van szó szerintem illik elmondani. A másik meg majd kezd az információval amit akar.

(#8)

2023. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Persze, mindig ez a szoveg, hogy jajj hogy fog kinezni. Elarulom gyonyoruen fog kinezni x ev mulva is az a no aki fozet ezekert. Reg nem azt a kort eljuk ahol mu fejet akarunk, megtanultak az orvosok is es a nok is, hogy “termeszetesen” kell termeszet ellenesnek lenni :D en vagyok ra a pelda, meg azok is akik regota ismernek azok sem lattak rajtam semmi valtozast
2023. aug. 2. 13:51
 16/38 anonim ***** válasza:
57%
Itt az egyedüli probléma, hogy nem tudsz a külsőnél tovább látni... Talán a jellemedet is tuningolhatnád, és akkor nem kellene GYK-n kérdezgetni idegenektől, hogy egy adott élethelyzetben hogyan cselekedj...
2023. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
81%

Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal. Ennyi erővel az is természetellenes, hogy levágom a körmöm. Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Amíg permanensen nem alakítom át a testem valamivé aminek nem születtem az csak szimplán jól ápoltság.

Azért az orrműtét, fülműtét, nonstop feltöltések, lézer, szoli, franctudja már messze az a kategória, hogy nem az köszön vissza a tükörben akinek születtél, hanem valami mesterséges kreált szörnyszülemény.

A bőrápolás (beleértve szőrtelenítés), sport, stb teljesen más, ott a legjobb énedet akarod a tükörben látni, nem lecserélni valamire aminek nem születtél.

2023. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%

Én biztosan nem titkolnám. Nekem szintén volt orrplasztikám és botoxoltatni is járok és hialuron is van az arcomban. Senki nem mondaná meg, még az sem, aki gyerekkorom óta ismer. Annyit látni, hogy szép, harmonikus az arcom, szép a bőröm és kipihentnek tűnök. De nem tartozom senkinek magyarázattal, ha ordítana rólam sem lenne köze hozzá senkinek, mivel az én testem ugye.


Sajnos egyébként van ez a típusú férfi, szép barátnő kell neki, meg a jó nőkre csorgatja a nyálát, nem véletlen jött össze veled sem, de azért leszólja a nőket, ha kénytelenek műtétnek alávetni magukat, mert nem nyertek a genetikai lottón. Nekem nem is kéne ilyen pasi mondjuk. Az enyém pl. azt mondta, hogy neki tetszettem mindenhogy, de ha ettől jobban érzés nekem tükörbe nézni, akkor támogat.


Mióta megműtettem az orromat, nem úgy nézek tükörbe mindennap, hogy legszívesebben sírnék és azóta kapok levegőt is rendesen. Ha emiatt nem kellek egy pasinak, hát akkor ez van. Az már nem az én bajom.

2023. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
17, mit nm ertesz azon, hogy mindenki megismer ezer eves baratok kozul is es semmit de semmit nem lattak rajtam valtozast?? Baratnomnek is ugy kellett magyarazni mi valtozott rajtam. Annyi csak, hogy millioszor tobbszor dicserik a kulsom, de fogalmuk sincsen, hogy barmi valtozott volna hiaba ismernek 10-15 eve
2023. aug. 2. 15:12
 20/38 A kérdező kommentje:
16, tevedsz, ez is tipikus ha valaki szep es kolt kulsejere az tuti csak ezzel foglalkozik.. nem, eleg sok penzt fektetek nem lathato dolgokba is..
2023. aug. 2. 15:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!