Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megveti a plasztikázott nőket, titkoljam? N

Figyelt kérdés

Par honapja jarok egy sraccal aki odáig van ertem, hogy milyen gyonyoru vagyok es minden baratjanak/rokonnak mutogat es buszkelkedik velem. Viszont en jarok sebeszhez, volt mar egy orr mutetem es ful mutetem es neha toltenek arcomba hyaluront kb fel evente 1-2ml, valamint fel evente minimalis botox, egyeb borjavito kezelesek. De abszolut termeszetes az arcom, olyan mintha igy szulettem volna.


Persze, nem ezzel inditottam elso randin, hogy ezt es ezt csinaltatom magamon ezert ez meg titok elotte.


Par napja szoba kerult, hogy egy sztar aki 65 eves es arcfelvarrasa volt az eszmeltetlenul jól nez ki korahoz kepest is! baratom viszont szidta, hogy milyen ronda azert, mert alapbol nem nezhetne ki igy ez a no, csak a plasztika miatt es emiatt az mar csunya es visszataszító es aki elkezdi abbol egy nagyon ronda no lesz a vegere, mert nem latja a hatart.


Azota nem tudom most mi legyen titkoljam? Ezekutan nyilvan nem merem elmondani.

Bar akarok meg egy szemhéj palsztikai plusz az orromon egy minimális korrekciot, a tolteseket el tudom titkolni max ha beverzik frissen akkor nem.


A ferfiaknal ez amugy altalnos jelenseg hogy lenezik a palsztikat, de fogalmuk sincs rola, hogy az instan kovetett gyonyoru csajok mind elnek vele vagy pedig szerkesztik kepet ha nem.


2023. aug. 2. 11:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
79%

Mi értelme titkolni ilyesmit párkapcsolatban...? Aztán megy a csodálkozás, hogy miért nem kiegyensúlyozott, boldog, őszinte és törődő a kapcsolat... 🙄

A plasztika témához hozzászólva: szerintem felesleges bárkit megvetni ilyesmiért. Mindenki azt csinál a testével és a pénzével, amit akar. Másoknak viszont joguk van nem kialakítani, vagy megszakítani párkapcsolatot olyannal, aki ilyesmivel él, ha ez nem egyezik az illető világnézetével, elveivel, igényeivel. Elvenni a döntés jogát nem túl fair dolog.

Vannak amúgy tényleg szép, természetes hatású plasztikák (a k-pop idol-ok nagy része pl plasztikázva van, és szvsz szép arca van a legtöbbjüknek). A botox mondjuk nálam off. Idővel elhalnak azok az idegek, amiknek a közelébe szúrják be, mivel konkrétan idegméreg. A műtétekkel pedig az a helyzet, hogy pont ugyanolyan kockázattal járnak, mint egy általános egészségügyi műtét. Az altatás mindig kockázatos, a sebek mindig el tudnak fertőződni, nem beszélve egyéb komplikációkról. Ezek miatt én abszolút nem pártolom a saját életemben. Megérteni is csak abban az esetben értem, ha erős deformitással rendelkezett az illető, és ez jelentősen megnehezítette a mindennapjait akár egészségügyi, akár szociális értelemben. De még egyszer, megvetni ettől függetlenül nem vetem meg azt, aki plasztikáztat. Csak értelmetlen a szememben a motivációja.

2023. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%
Botox és a hyaluron nem plasztika azért.Nekem is van amúhy.Botox pár pici szúri 1-2 perc.Hyaluron sem egynagy dolog pl nekem be se lilu a szúrás helye.Inkább kozmetólógia.Orr- fül meg miért lenne gáz ha megcsináltatja valaki.Ezeket észre sem lehet venni,ha jól van csinálva.
2023. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%
21, a botoxtól nem halnak el az idegek, ugyanis olyan mennyiségben nem kapod. Kb. kezeléstől számítva egy hónapon belül kezd lebomlani és fokozatosan áll vissza az izommozgás. Check your facts!
2023. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
38%

#23

"Botox has negative long-term effects if it is overused or abused. That includes weakened nerves and muscles, which can break down over time.“

"If you do too much Botox for many, many years, the muscles will get weaker and flatter."

Sajnos most nem találom a harmadik cikket, de abban benne volt, hogy megereszkedett bőrt is okozhat a hosszútávú használat. Szóval köszönöm, de utánanéztem a tényeknek :)

2023. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
32%

24, ne mazsolázgass a kontextusból, hogy alá tudd támasztani a hülyeséget, amit állítasz.

[link]

Tessék, de amit te kikopiztál is azt írja, hogy amennyiben túl sokat használják. Rendes orvoshoz kell menni, és akkor semmi ilyen bajod nem lesz tőle. Egyébként vizet se igyál túl sokat, mert belehalhatsz. De azért remélem, azzal nem riogatod az ismerőseidet, hogy a víztől mérgezést kapsz. :)

2023. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kis adagokban el lehet neki mondani. Beszélgessetek erről kis lépésekben. Pl. hogy mit tart elfogadhatónak, és mit nem, és te aki jobban átlátod, tudsz érvelni. Valószínűleg nincs képben, csak van egy hangzatos előítélete, és szerinte igaza van.


Igen, vannak kirívó túlzások. Nálad a természetesség főszempont, ami nagyon jó, mert helyreállítás, és korrekció a cél - nem az, hogy teljesen más legyél.


Férfiként én attól félnék, hogy egyszer valami nem úgy sikerül, és korrekciókkal sem lehet már visszaállítani az előző állapotot. Persze nem a 90-es éveket írjuk, sokat fejlődött ez az iparág is (ahogy pl a fogászat is). A párodnak szerintem a természetesség a fontos, esetleg tart a hegektől, meg egyéb mellékhatásoktól.


De ha elvi kérdést csinálunk ebből, akkor a hajfestést, a tetoválást, a sminket... gyakorlatilag bármit ide lehet sorolni, ami nem természetes, vagy ami "csalás". Akkor hol a határ?

Teljesen más egy férfi helyzete, ha őszül, vagy foltos a haja, letolja a nullással... és sorolhatnám az ilyen béna megoldásokat. De gondolom ő azért nincs ellene a hajbeültetésnek. :D

Egy nőnél sokkal összetettebb a helyzet, nem lehet a férfiszempontokból kiindulni.

2023. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
64%

"Botox has negative long-term effects if it is overused or abused"


"if it is overused or abused"

2023. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%

Én elmondtam volna azonnal, és rajtam nincs semmi megcsinálva, de utálom az előítéletes embereket.


Nagy vigyorral felsoroltam volna, mi van rajtam javítva, és megmondtam volna neki, hogy észre se vette és idióta.

2023. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, nincs gond azzal, hogy ezeket megcsináltattad.

Viszont az, hogy foggal körömmel győzködöd azokat, akik ezt nem értik, miközben attól félsz, hogy a barátod sem fogja megérteni, na az gond.

Megkérdezted, jöttek vélemények pro és kontra, és neked a kontra vélemények nem tetszenek.

Jönnek a válaszok, emészd őket, és dönts. Vagy szólsz, vagy nem szólsz.

2023. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Kesobb elmondom neki, de nem most. Amikor aktualis lesz. Az kb 1-3 honap meg. Amugy nem hiszem, hogy szakitana emiatt , de biztosan lesz egy fej amit vag, ha megtudja :D 28 ez jo, igy kellett volna tenyleg :D
2023. aug. 2. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!