Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú így lennt írom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú így lennt írom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tanácsra illetve egy kis biztatásra lenne szükségem.


Párommal mind a ketten fiatalok vagyunk (én 20 ő pedig 24éves). Szóval röviden a probléma az hogy egyáltalán nincs kedvem a szexhez december óta... De hogy úgy tényleg semmi...

Másfél éve vagyunk együtt és az elején semmi probléma nem volt meg minden jól ment köztünk ilyen téren aztán elkezdtem teljesen úgy érezni mintha csak "tárgyként" kezelne. Ha eljutunk az intimitásig akkor ő bumm bele egyből a közepébe és nincs az hogy ő engem felizgat (bocsi nem tudom máshogy mondani) vagy bármi, hanem egyből. Sokszor fáj is de ő észre se veszi illetve nem érdekli. Tegnap este is végig folytak a könnyeim. Volt már, hogy mondtam neki hogy mi esne nekem jól ha mit csinálna de mintha meg se hallotta volna. Arra meg mikor mondtam neki hogy fáj arra kaptam a választ hogy bírjam ki. De ha megmondom neki hogy nincs kedvem szexelni és hogy nekem most csak arra lenne szükségem hogy hozzábújhassak és átöleljen akkor egyből bevágja a hisztit mint valami óvodás és elkezdi nyomkodni tovább a telefonját (jaaa igen azt hozzátenném hogy a telefon szinte 0-24ben a kezébe van).

A történethez hozzátartozik az is hogy mi nagyon szeretnénk majd gyereket (még nem most) de egyéb problémák miatt én szeptemberben abbahagytam a fogamzásgátlót. Ugye decemberben kezdődött nálunk ez a szexprobléma és ez miatt egyre többet kezdtünk el veszekedni és úgy érzem hogy mostmár ez is rámtesz egy plusz terhet hogy minden egyes alkalomnál az lebeg a szemem előtt hogy nehogy baba legyen (félreértés ne essék, ha úgy lenne is vállalnám meg anyagilag is bírnánk), viszont amikor én ezt megemlítettem neki akkor közölte hogy hát ő pedig gumit biztosan nem fog húzni. Gyógyszert nem szeretném újra elkezdeni mivel teljesen felborította a hormonháztartásom mikor abbahagytam, de ez most nem lényeges.

Ő nem hajlandó kompromisszumot kötni semmiben.

Éjszakákat fennt vagyok mert nem tudok aludni. Egyfolytában ezen jár az agyam, hogy mit rontottam el, mitől lehet ez és hogyan hozhatnám helyre ezt az egészet.


Köszönöm nektek ha elolvastátok (picit hosszú lett bocsánat), de a lelkemen könnyített hogy végre kiadhattam magamból .

Érdekelne a ti véleményetek ezzel kapcsolatban.


2023. aug. 4. 09:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező meg ne haragudj rám, de ha te vele maradsz és gyereked születik tőle, akkor hogyan nevelheted fel szeretetben és békességben? A gyermeknek két szülőre van szüksége, te nem lehetsz az apja is és soha nem fogod tudni pótolni mint az apja se téged. Persze imádhatod, de a gyereked főleg később hianyolni fogja az apját, aki hiába lesz mellette nem fogja szeretni, vagy képben sem lesz. Látni, tapasztalni fogja más gyerekek körül az apjukat és nem fogja érteni, hogy az övé miért nem szereti, miért nem törődik vele. Az egész életét tönkre tennéd ha olyan emberrel vállalsz, aki nem apának való. 20 éves vagy, fogalmad nincsen, hogy miről beszélsz...
2023. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#20

Az tény, hogy nem volt a gyerekkorom leányálom, viszont erről itt nem szeretnék beszélni. Ha érdekel írj, nagyon szívesen elmesélem. Akkor talán megérted mit miért teszek.

2023. aug. 4. 11:26
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen akkor minek is írtad ki ezt a kérdést??
2023. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Az senkit se érdekel, hogy milyen volt az életed, azon van mindenki kiakadva, hogy a saját gyereked ugyanannak/hasonló rossznak tennéd ki, mint amiben te nevelkedtél! A gyereked hiába szereted, ha az apja nem fogja, mindig hiányolni fogja, ha meg netalántán bántalmazásnak tenne ki téged is és őt is meggyűlölne a saját gyereked, vagy ugyanolyan senki lenne mint az apja, mert abban nőne fel!

20 évesen okoskodsz, mindenki jót akar neked, de te nem látsz tovább az orrodtól. Még te magad is gyerek vagy, akkor minek neked gyerek? ^^

2023. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem #20as vagyok, de tökmindegy mit érzel, ha ezzel a hapival vállalsz gyereket is, akkor biztosra veheted, hogy a felnőttkorod sem lesz leányálom. Vedd figyelembe azért, hogy emberi számítás szerint ez tovább fog tartani, mint a gyerekkorod. Fontold meg, mert nem csak anyagi vonzatai vannak a gyereknevelésnek.
2023. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az elég a felelősségteljességhez, hogy te magad fel tudnád nevelni a gyereket? Ennyiben ki is merül az egész? Silány gondolkodás, 20 évesen nem is csodálom, de legalább lennél ennek tudatában. Még gyerek vagy. A múlt sérelmei mögé meg hiába próbálsz elbújni és azokat magyarázatként beállítani.
2023. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor talán megérted mit miért teszek."


Az én gyerekkorom is borzalmas volt, konkrétan egy évig nem beszéltem, ezért később kezdtem az ovit, de ilyet, hogy BÍRJAM KI a szexet? Ez kegyetlen.

2023. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha te magad ennyire érted, hogy mit miért teszel és ennyire tudatos vagy, akkor tudatosan a tetteid előtt át tudod gondolni, hogy hogyan is kellene máshogy cselekedni.
2023. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ő lenne az életemben a LEGFONTOSABB "

"akkor ő lenne". Ha most is ő lenne, akkor nem egy ilyen suttyót választanál az apjának.

2023. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
9%
Ez a férfi nem az unokatesod? Csak kérdezem
2023. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!