Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú így lennt írom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú így lennt írom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tanácsra illetve egy kis biztatásra lenne szükségem.


Párommal mind a ketten fiatalok vagyunk (én 20 ő pedig 24éves). Szóval röviden a probléma az hogy egyáltalán nincs kedvem a szexhez december óta... De hogy úgy tényleg semmi...

Másfél éve vagyunk együtt és az elején semmi probléma nem volt meg minden jól ment köztünk ilyen téren aztán elkezdtem teljesen úgy érezni mintha csak "tárgyként" kezelne. Ha eljutunk az intimitásig akkor ő bumm bele egyből a közepébe és nincs az hogy ő engem felizgat (bocsi nem tudom máshogy mondani) vagy bármi, hanem egyből. Sokszor fáj is de ő észre se veszi illetve nem érdekli. Tegnap este is végig folytak a könnyeim. Volt már, hogy mondtam neki hogy mi esne nekem jól ha mit csinálna de mintha meg se hallotta volna. Arra meg mikor mondtam neki hogy fáj arra kaptam a választ hogy bírjam ki. De ha megmondom neki hogy nincs kedvem szexelni és hogy nekem most csak arra lenne szükségem hogy hozzábújhassak és átöleljen akkor egyből bevágja a hisztit mint valami óvodás és elkezdi nyomkodni tovább a telefonját (jaaa igen azt hozzátenném hogy a telefon szinte 0-24ben a kezébe van).

A történethez hozzátartozik az is hogy mi nagyon szeretnénk majd gyereket (még nem most) de egyéb problémák miatt én szeptemberben abbahagytam a fogamzásgátlót. Ugye decemberben kezdődött nálunk ez a szexprobléma és ez miatt egyre többet kezdtünk el veszekedni és úgy érzem hogy mostmár ez is rámtesz egy plusz terhet hogy minden egyes alkalomnál az lebeg a szemem előtt hogy nehogy baba legyen (félreértés ne essék, ha úgy lenne is vállalnám meg anyagilag is bírnánk), viszont amikor én ezt megemlítettem neki akkor közölte hogy hát ő pedig gumit biztosan nem fog húzni. Gyógyszert nem szeretném újra elkezdeni mivel teljesen felborította a hormonháztartásom mikor abbahagytam, de ez most nem lényeges.

Ő nem hajlandó kompromisszumot kötni semmiben.

Éjszakákat fennt vagyok mert nem tudok aludni. Egyfolytában ezen jár az agyam, hogy mit rontottam el, mitől lehet ez és hogyan hozhatnám helyre ezt az egészet.


Köszönöm nektek ha elolvastátok (picit hosszú lett bocsánat), de a lelkemen könnyített hogy végre kiadhattam magamból .

Érdekelne a ti véleményetek ezzel kapcsolatban.


2023. aug. 4. 09:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es

Kérlek ne ítélkezz mivel az életemről semmit nem tudsz. Nekem az életemben nem sok ember maradt így bármennyire szeretném elengedni akkor is kötődök hozzá.


Köszönöm szépen a válaszokat a 2.válaszoló kivételével mindenkinek

2023. aug. 4. 10:29
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem a 9-es vagyok, de akkor is hogyha nincs senkid az életedben, akkor se kéne elviselni, hogy jóformán megerőszakol. Mibe fogadunk, hogyha egyetlen egyszer azt mondanád, hogy nem fekszel le vele ténylegesen megerőszakolna? Már megkérted, hogy legyen tapintatosabb, gyengédebb és azt mondta válaszul, hogy bírod ki. Nem tiszta az elméje. Hidd el, hogy egyedül is jobb, mint vele.

Akármi bajod lehet abból, hogy úgy történik a szexuális együttlét, hogy te neked fáj. Ez nem vicc, ez súlyos probléma.

Jöhet az életedbe olyan férfi, akinek te leszel a mindene és lehetnek gyerekeid tőle. Kötődni fogsz ehhez a sutyóhoz egy ideig szakítás után is, de hamarabb túl lépsz rajta mintha vele maradnál. Ő az a fajta típus, akinek hogyha gyermeket szülsz egyáltalán nem fog vele se törődni! Akár le fogják zárni, mert mást is meg fog erőszakolni és egyedül végzed a gyerekeddel, érted?

2023. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%

Elhiszem, hogy kötődsz hozzá és nyilván szerelmes is vagy, egyértelmű, hogy szakítani sem fogsz.


Én csak arra kérlek így ismeretlenül, hogy ne ugorj bele babaprojektbe és tudj kilépni amikor eljön az ideje. Mert, hogy ez nem lesz örök kapcsolat az egész biztos, jobbik eset amikor te zárod le.

2023. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a babaprojektbe utolsó, nem szedi a tabit és a semmirekellő párja nem húz gumit.


Peszárium esetleg jó védekezési eszköz, de annak is lehet negatív hatása.


Esetleg akkor szexelsz vele, amikor nincsenek termékeny napjaid, de ha össze-vissza van a menstruációd és ő neki mindegy mikor szexel veled az nem segít abban, hogy ne ess teherbe...

2023. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha a gyógyszer abbahagyása felborította a hormonháztartásod, akkor ezzel jár hangulatváltozás meg libidóvesztés is míg újra be nem állnak, még akkor is, ha a párod tökéletes.
2023. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Hát ezt én babaprojektnek nem nevezném mivel leírta, hogy MÉG nem akar gyereket, ez inkább szimpla felelőtlenség.


Kíváncsi lennék a jövőt, hogy képzeli el a párod. Az sem baj, ha 5-6 vagy még több gyereketek lesz, becsúszott alapon?

Mert az, hogy te nem szedsz fogamzásgátlót oké, de hogy ő sem használ gumit....

Valakinek engednie kell.

2023. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Akaratlanul benne vannak, hiszen nem védekeznek és igen ez felelőtlenség, mert bármikor teherbe eshet... :/
2023. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindenféle védekezés nélkül szexelsz, nem beszélve arról, hogy egy ilyen sráccal, gratulálok, felelősségteljesség a köbön. Vak vagy? Vagy mi bajod van, hogy nem veszed észre, hogy milyen a párod? Olyan, mintha semmi tartásod se lenne. Nagyon gáz az egész.
2023. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

18

Majd ha átélsz olyan dolgokat amiket én akkor megnézem te hogy viselkednek


Többieknek meg akik a baba dolgon vannak kiakadva

Mindenkit szeretnék megnyugtatni hogy NEM érzem felelőtlenségnek ugyanis mint írtam fel tudnám nevelni (akkor már) SZERETETBEN és BÉKESSÉGBEN mivel akkor ő lenne az életemben a LEGFONTOSABB így akkor nem lenne ez.

További babás válaszokra nem vagyok kíváncsi szóval nyugodtan megtarthatjátok magatoknak ezt a véleményt. Köszi

2023. aug. 4. 11:12
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedved, de csinálnod kell, fáj, de ki kell bírnod?

Kislány, ezt hívják erőszaknak. Nemi erőszaknak.

Attól még, hogy a párkapcsolatodban történik, ez bizony az.


Ennyire nem lehetsz se magányos, se buta, hogy ezt eltűrd. Mert hiába nem esik jól olvasni, nagyon buta vagy, hogy ezt hagyod. Két ember között a szex kölcsönös egyetértés és örömszerzés. Ez nálatok nem teljesül, egyik sem!


Az, hogy ezek után meg kötődsz, azt sejteti, hogy a gyerekkorod is borzalmas volt, ezért kötődsz bántalmazó partnerhez. El kell hinned magadról, hogy többet érdemelsz, mert ezt senki nem érdemli!

40N

2023. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!