Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jól? Hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
Nemrég feküdtem le életemben először egy pasival, előtte azért találkozgattunk , nagyon jó volt köztünk a kémia. Az első alkalom után már elkezdett furán viselkedni, kicsit eltávolodni. A következő találkozás után újra lefeküdtünk, az már jobb volt. Elkezdett elfoglalt lenni, már az első szex után, alig ért rá. Volt egy megérzésem, hogy mással kezdett el találkozgatni miután megdugott, egy agymenés után letiltottam és kitöröltem mindenhonnan, mert láttam a kilométert , hogy átjárogatott máshoz, külföldön pedig barátnője volt, mint utólag kiderült. Tegnap szembejött velem a városban,4 csaj kíséretében, nem tudom észrevett -e. A lényeg , hogy egész álló nap sírok, egy szarnak érzem magamat, hogy engem sehova sem vitt el, mással pedig mutatkozik. Elvette a szűzességem, utána pedig leszart. Depressziós vagyok , ki se mozdulok. (Tinderes pasi volt)

2023. aug. 21. 18:18
1 2 3
 21/30 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sohasem hibázunk, kérdező. Te sem! Tanulni csak a rossz döntéseinkből lehet, márpedig életünk végig tanulni kell, mert csak a hülyék tudnak mindent.
2023. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%

Védem, mert nem tett semmi olyan rosszat ellened. Egyáltalán nem kamuzott neked, ígért fűt-fát, csak "randizott veled" és még rajtad kívül másokkal is.

Te miért nem randiztál másokkal? Ő arról nem tehet és arról se még mindig, hogy te szétraktad neki egy (vagy akár három) hónap után, te tetted meg simán. Azt hitted ugye, hogy mivel a "kincsed" átadtad neki ő díjazni fogja, mert nem vagy ribis? Ez nem így működik.

Ha világi ribi lennél, de szerelmes lenne beléd, csak akkor lenne veled. De mivel nem az így tök mindegy, hogy milyen vagy. Az élet osztogat pofonokat, te is kaptál, majd okulsz belőle, ha akarsz.

2023. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
26%

22# Mit védesz rajta? 😀

Lehet nem igért semmit ennek a lánynak, de mégis mire számított a srác? A nőknek ez egy fontos dolog. És ő mint felnőtt férfi, mondhatta volna hogy barátnője van és hogy csak egy/két szexet keres, majd a lány eldönthette volna hogy ő bele megy-e így vagy sem.

Ez lett volna az egyenes, nem az a sunyiskodás amit ő csinált.

2023. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

Az 1-esnek van igaza.

Sajnos, ezt a "lehetőséget" elvette tőled a srác. Tanulj az esetből -ezzel is csak több leszel - és a következőt már úgy tudod majd megválasztani, hogy ne tudjon így átvágni.

2023. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

A sunnyiskodás egy dolog, de miért nem lehet résen lenni,nyitott szemmel járni? Hogyan lehet valakibe egy hónap után megbízni szüzen? Más lány minimum három hónap után veszíti el, de van, aki tovább vár PÁRKAPCSOLAT alatt!

Nem randizós szakaszban.

Nyugodtan lefeküdhetett volna, akkor valakivel buliból is ilyen gondolkodással... és nem lenne ez, hogy őt hibáztatja.

A fő ludas hiába nem tetszik a kérdező, más átgondolja, ő meg fejetlenul beleugrott.

(Tobbet ért volna még egy fiuhaverral is.)

2023. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Évek óta tartogatom magam, nyomozok az adott randipartnereim után, azért nem feküdtem le 21 éves koromig senkivel. Ha hiszed ha nem egész életemben mindent ezerszer átgondoltam mielőtt cselekedtem, egyszer akartam végre kicsit szabadabb lenni, hülyeség volt.
2023. aug. 21. 19:29
 27/30 anonim ***** válasza:
36%

Mert ha három hónapig hülyíti és a lány még szerelmes is lesz, majd utána dobja el az jobb lett volna? 🙄

Itt a sráccal van baj. A lányokhoz való hozzállásával.

Van olyan is akik első nap lefekszenek egymással és mégis együtt maradnak. Nem feltétlen ez számit, de egy fiatal szűz lánnyal így bánni egy patkány dolog.

2023. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit off, de miért gondolják az emberek azt, hogy egy szűz lány= naiv lány??

23 vagyok és pár hónapja vesztettem el egy alkalmi kaland során. Előtte már volt más is köztem és az illető között, szóval technikailag nem egyéjszakás volt, de tudtam mit várhatok és mit nem. Szó se volt arról soha, hogy több lenne köztünk, nem is láttam bele se előtte, se utána többet. Megtettem, mert iszonyatosan vonzódtunk egymáshoz és mert akartam. Nem vártam tőle semmit utána se, max annyit, hogy normálisan fog velem viselkedni, mert volt/van közös társaságunk és reméltem, hogy nem kell majd feszengeni. Felnőttek vagyunk, akartuk, megtettük, mi ebben a szégyellnivaló? Semmi. Nem hazudott és nem ígért nekem semmit, én se neki.


De miért lenne minden szűz lány naiv? Mi az összefüggés?? A szüzesség elvesztése (szerintem legalábbis) nem akkora cucc ha figyel a másik észszerű keretek között és tudnak kommunikálni. Nem változtat semmin (kivéve persze ha valami oltári nagy trauma, mert figyelmetlen és durva a másik.

2023. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
54%

Azt mondod ÁLLÍTÓLAGOS barátnő, akkor te se tudod, hogy van e...

"Azt is állította , hogy akármi is lehet a dologból." Hát ne haragudj, de ez semmit nem jelent, ezzel nem utalt rá, hogy komolyan tekint rád. A bármi lehetben az is benne van, hogy semmi sem lesz. Nem voltatok kapcsolatban.


Igen, lehet úgy is szexelni valakivel, hogy előtte már jártok, érzed a törődését, a mindennapos figyelmét, veled van, jelen van, de még nem feküdtetek le.


Csak azt tudom mondani, hogy ezzel, vagy még jó sok tapasztalattal meg fogod tudni majd tanulni, hogy milyen fószereknek ne adj esélyt. Ne randizgass velük, ne adj nekik lehetőséget, nem kell őket 1 hónapig váratni, ne hidd, hogy akkor majd szeretni fognak... mert NEM, igazából nem tudnak egészséges kapcsolatot nyújtani. Nem is akarnak, nem érdekli őket. Ez nem rólad szól, hanem az ő valódi szeretetre képtelen lelki alulfejlettségükről és empátiájuk hiányáról, ha nem beszélnek korrekten arról, hogy csak szexelni akarnak.


Ehhez tapasztalat kell, emberismeret. Ha valaki egy, vagy nagyon kevés férfival van, teljesen normális, ha ezeket még nem annyira látja át. Ezért is érdemes fiatalon ismerkedni és tapasztalatok szerezni, hogy érezd, ha valaki tényleg kifejezetten jó hozzád.


Az is teljesen normális, és nincs benne semmi szégyellni való, ha mondjuk nem volt számára olyan jó a szex, és ezért nem érdeklődik már irántad. Ezt is gyakorolni kell...


Nem dőlt össze a világ, és nem a te értékességed rombolja az ő sunyi mivolta. Az abszolút az ő hiányosságait mutatja EQ terén, hogy még normálisan le se kommunikálta, hogy nem szeretne már veled ismerkedni, és miért.


És de, kezdj el barátkozni gondolatokkal, amik "számodra elképzelhetetlenek" ... mert az élet nem csak olyan embereket tartogat, amilyenekben te reménykedsz.

2023. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Sajnos amelyik pasi túl vonzó az általában több csajjal is kavar vagy csak szexet akar, nem áll le egy nőnél :/
2023. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!