Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni/ram fog inni?

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt, elotte 1,5 honapot randiztunk. Alapvetoen nagyon cuki es nem erzem azt hogy meg akarna csalni, de tortent 2 aggasztobb dolog is. 1. megtalaltak a profiljat egy tarskereson, ahol bar ezer eve inaktiv, de akkor is. A masik hogy vannak lany baratai, ami amugy tok okes. De multkor ment kajalni egy baratnojevel, nem mondta kivel. A telojarol lattam a nevet. Megkerdeztem egy kozos baratunkat es mondta hogy azzal a csajjal regota ismerik egymast es regen hetente osszefekudtek... Kesobb alaposan kikerdeztem, es mondta hogy igen regen kavartak eleg hosszu ideig, de ok mar csak baratok, meg en fontosabb vagyok neki blablabla.. Nem tudom.... En 19L, o 22F
2023. aug. 30. 21:54
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*unni
2023. aug. 30. 21:55
 2/25 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Én személy szerint nem járnék olyannal, aki egy barinőjével jár kajálni .
2023. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De kozben meg nem akarok feltekeny lenni Es bizni akarok benne
2023. aug. 30. 21:58
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
A fiókból nem csinálnék ügyet, hiszen inaktív, talán még a havernőből se, de csak olyan esetben, hogy nekem teljes egészében, teljes mértékben kimutatja, kifejezi, hogy szeret engem. Ha lenne okom arra, hogy ne bízzak benne, akkor szakitanék, nem várnám meg míg hűtlen lenne, vagy tönkremennék a kapcsolatban csak azért, mert hát én szeretem, de ő engem nem...
2023. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Meg
2023. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A fiok nem annyira.. De a csajban az a legfurabb, hogy mindig o keresi fel..
2023. aug. 30. 22:20
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

És a párodnak mondtad már, hogy zavar, mert lehet, hogy a lány nem felejtette el és pl ad neki reményt? Hogy ne tűnj féltékeny dognek, lehet úgyis megközelíteni az egészet, hátha elgondolkodik rajta és inkább lepattintsa örökre. Valószínű hogy ha nem teszi meg, akkor nem igazi barátok, önző nagyon, nincs tekintettel rá (szóval lehet rád se lesz), vagy érzései vannak iránta (elég untig szexuális alapon).

Próbáld ki, teszteld le, szerintem ha nem szünteti meg a vele való kapcsolattartást, akkor inkább hagyd el.

2023. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

#2 Nem is lehet barinoje vagy csak kajalni nem jarhat el?


Amugy imadom itt latni, hogy nem is szamitok annyira feltekenynek, mint a pasim allitja:P

2023. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Kezdj idosebb ferfival.. ez egy kis fiu meg.
2023. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

Olyan nincs, hogy valakivel barát vagy, akivek dugtál. Max olyan, hogy dugod, de közben nem utálod és jó vele beszélgetni. Fixen dugja most is, vagy fogja az első veszekedésetek után.


Amúgy szerintem se kéne olyannal járni, aki kettesben lóg az ellenkező nemű barátaival, főleg, hogy téged nem akar vinni.

2023. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!