Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kis infó: 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Barátnőm brutál féltékeny, mindig is az volt, szerintem ok nélkül, sose nyúltam máshoz mióta együtt vagyunk, még kisujjal se. Ezt most vagy elhiszitek, vagy nem, ti dolgotok.


Na szóval, elutazott Spanyolországba egy hétre, két hete jött haza. Ma pedig belém állt, hogy amikor hazajött, talált egy rózsaszín letört körmöt az előszobában, ami elmondása szerint nem az övé, mert neki nem géllakkja van, hanem épített. Nem tudom, fogalmam sincs mit jelentenek ezek.


Leszögezném, hogy az egy hét alatt két haveromon kívül senki nem járt a lakásban.


Amit furcsállok, hogy egy alapból féltékeny ember hogyan tudna két hétig ellenni ezzel a tudattal. Elmondása szerint azért dobta ki a körmöt, mert nem akart veszekedni, hiszen akkor jött haza. De ahogy ismerem, nem hogy akkor rákérdezett volna, hanem már akkor meggyanúsított volna mindennel.


Na most itt vagyok én, aki nem tudom miről beszél, sose láttam azt a körmöt, nem adott alkalmat, hogy megvédjem magam ott helyben, hanem most kell magyarázkodnom két hét után. Nyilván felháborodtam a dolgon, szerinte ez is csak azt mutatja, hogy igaza van.


Ötlet? Tanács? Van értelme magyarázkodni?

Bár tudom, hogy nincs..



2023. szept. 1. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bolond xd.

És spanyolban véletlenül nem ült bele egy f* ba?

2023. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

kicsit néha tényleg az :)


én nem tudom, de nem is pörgök ilyeneken.

2023. szept. 1. 10:23
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát azok után, hogy képes vagy egy ilyen alja hulladék nőt szeretni nem tudom milyen tanácsra vársz. Ha féltékeny pitsa kell, akkor szenvedj csak tovább, mosolyogva. Megérteni ne akard, ezeket max a hasonló férgek értik meg mint amilyenek ők maguk.
2023. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

azért dobta ki a körmöt, mert nem akart veszekedni, hiszen akkor jött haza.


De, akart, különben rá se kérdez. Amúgy a cipőtalpon simán bevisz az ember ilyesmit a lakásba. Nekem a kocsi szőnyegen van rendszeresen csikk, amit a cipőmmel viszek be. Akkor dohányzom?

2023. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme egy ilyen kapcsolatnak?
2023. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bár tudom, hogy nincs.."

Pontosan így van.

Nálam ez nem menne, én a kölcsönös bizalmat az egyik legfinomabb dolognak tartom.

Féltékeny nővel képtelen lennék együtt élni...vagy aki nyomoz, telefonomat nézegeti, stb.

Én a helyedben tiszta vizet öntenék a pohárba, vagy leáll, vagy elég, vége.

De az ilyen " beteg" nem gyógyul....

2023. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye picsa... az ilyet úgy vágnám ki, hogy csak úgy nyekkenne!
2023. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 év után sincs meg az alapvető bizalom, akkor azt a kapcsolatot bizony be kell fejezni. Nyilván gondolom, az 5 év alatt már számtalanszor tettél próbát arra, hogy ezt a problémát megoldjátok, de ennek ellenére semmi eredménye a dolognak. Nem gondolom, hogy bizalom nélkül érdemes éveket, vagy akár évtizedeket elszórni az egyáltalán nem véges életünkből.

Szóval... ha van alapja a dolognak (nem feltételezem), akkor azért nem érdemes folytatni tovább, mert akkor nyilván nem ő a megfelelő partner, ha meg nincs alapja, akkor meg azért nem, mert a kapcsolat alapját jelentő bizalom sincs meg.

2023. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom, de nem is pörgök ilyeneken"

Pedig sokszor pont azért ilyenek, mert magukból indulnak ki.

2023. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Igy akar szakitani veled..a legfeltekenyebb csal mindig az az a nő..
2023. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!