Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nagy nehezen bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagy nehezen bevallotta nekem, hogy lefeküdne más nővel is, de nem teszi, mert engem szeret. Most nem tudom, mit gondoljak erről. Nem vagyok elég neki, vagy minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 11:36
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
69%

Ne gondoljál semmit. Gondolj másra.

Komolyan.

2023. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
78%
Mindneki vagyik ujdonsagra egy ido utan. Szerintem baromira unatkozol, ezert keresed a feszkot es a probelmat ott ahol nincs is.
2023. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
28%

10

Akkor kicsit használd az agyad.

2023. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
16%

Jaaa, megvan. Az emberek azzal nyugtatják magukat, hogy "mivel én szar vagyok, és akárkivel basznék, ha azt mondom zéró bizonyítékkal, hogy más is ilyen, akkor nem kell változnom, maradhatok szar, és ha mindenki szar, akkor senki nem az".


👍🏻

2023. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem kérdezted meg ott és akkor, tőle? Hogy ez mit jelent? Újdonságra vagyik? Kiprobálna valamit? Vagy csak néha van egy futó gondolata, amikor meglát valakit, hogy hmmm de jó nő, de meg... aztán el is felejti? Ha az első: azon lehet változtatni. Bevezetni újdonságot. Ha a második: hát, van szeme és vannak ösztönök. A legtöbb ember attól, hogy kapcsolatban van és szereti a párját látja, ha valaki jól néz ki és átfuthat a gondolat, de a hűség egy döntés. Ő úgy döntött, hogy hűséges marad. De attól még nem vak 🤷🏼‍♀️. Ez különbözteti meg az ösztönlényeket a tudatosan döntő emberektől. Megvan attól az ösztön, hogy "szaporodjon" (szexuális vágy), de felülírja egy döntés.
2023. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
11%

"Akkor kicsit használd az agyad."


Te hogy jöttél rá, ki mit gondol? Tudsz könyveket ajánlani?

2023. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

14

Próbálj újra.

2023. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
14%
Nem, ez a válasz. Milyen szép nap, amikor kiderül, hogy jobb vagyok, ezek szerint mindenkinél. De az összes férfinál minimum. 🤗
2023. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
65%
Én nőként a házasságom alatt is éreztem ilyesmit, és tuti, hogy a volt férjem is. Ez ilyen, ebből még nem kell ügyet csinálni.
2023. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
25%
10: nekem pl. jópár barátom van férfiak és nők is, és hidd el, baráti kapcsolatokban az ilyenek szóba kerülnek. A tartós kapcsolatban élő barátaimról pontosan tudom, hogy kivel, kikkel feküdnének le, aki nem a párjuk. Akinél ilyet nem tapasztaltam, annak még friss a kapcsolata.
2023. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!