Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nagy nehezen bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagy nehezen bevallotta nekem, hogy lefeküdne más nővel is, de nem teszi, mert engem szeret. Most nem tudom, mit gondoljak erről. Nem vagyok elég neki, vagy minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 11:36
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Wow, miféle házasság az, amiből nem lehet kilépni? A maffiába házasodtál be?
2023. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
0%

Én most benéztem ide, végigolvastam a kommenteket és leülök a sarokba csendben figyelni, nem semmi komolyan... :)


Azért is maradok hang nélkül, mert rájöttem arra, hogy egy nem létező embernek tulajdonképpen nem is lehet hangja...

Vagy a másik eset, hogy nem is voltam sosem férfi mert még akváriumom sincs, tudom gyanús! 🙃

2023. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

51. Minek kilépni? Utána jobb lesz? Mitől? Utána sem lesz szex, sem odafigyelés, se törődés. Pedálozhatok valami nőnél aki ugyanúgy csak a nyakamra telepedik és minden kezdődik elöről.

Tudod van az a fogalom hogy HIT. Mindenki hisz valamiben, ki ebben, ki abban. Nos nálam az emberekbe, de főleg a nőkbe vetet hitemet kiölték. Olyan módon hogy az önmagamba vetett hitet is kiölték. Most ezt add össze! Tehát minek is váljak?


Az utolsó retkes drogos is többet ér mint én, jobban néz ki mint én. Minek is váljak? Porrá zúzták a lelkem, a szívem, már nincs olyan. Most minek is váljak el. A tömény harag és gyűlölet ami kitölt nap mint nap. Nap mint nap. A gyűlölet. Ma is, holnap is. Nyugi nem fogja kárát látni senki, önmagam ellen fordítom. Semmi értelme az egész földi létemnek. Felkelek, dolgozom, a munkahelyemen is csak haszonleső senkiháziakkal vagyok körbevéve. Hazamegyek, aztán mintha ugyanott folytatnám mint ha a munkahelyemen lennék! Képzeld, nálunk az van, hogy sem a névnapom, sem a születésnapom nincs tartva. Nem kaptam még ölelést, nem kaptam még jó szót. Viszont ha csak egy picit is hibázok, na akkor aztán kapom a büntetéseket, ami természetesen lelki zsarolás, lelki támadás.


Azt már tudom, hogy a férfiak szégyene vagyok ahogyan kinézek. Azt is tudom, hogy bárki jobb nálam mindenben. Azt is tudom hogy a házasságon belüli szex az erőszak és zsarolás. Ezt már mind megkaptam. Azt is hogy egy férfinak el kell tartania a családját, vért kell izzadnia mindenért, mindent tökéletesen kell csinálnia. hibának helye nincs. Azonnali szankciókat von maga után! Van értelme élni? Szerintem nincs. Bárcsak már elkapna valami kór! Amilyen peches vagyok 100 évig fogok élni, akik meg élni szeretnének fiatalon meghalnak.

2023. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát nagyon kéne neked egy pszichológus.
2023. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy kéne! Minek?
2023. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
#53, ezt még nézni is fáj! Meddig sajnálod még magad? Mint egy dacos öt éves, komolyan. Ha nem tetszik, tegyél ellene, ha nem jó, változtass. De te itt dagonyázol a nyomorodban. Lejövök az életről tőled.
2023. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
53. Nagyon durva, amit itt előadtál. Remélem egyszer még ezeket a sorokat fogod szégyellni és rendbe teszed magad!
2023. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
41/47 te ugyanaz vagy? A fideszes idióta, meg aki szerint nincs értelme élni? :-D
2023. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!