Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nagy nehezen bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagy nehezen bevallotta nekem, hogy lefeküdne más nővel is, de nem teszi, mert engem szeret. Most nem tudom, mit gondoljak erről. Nem vagyok elég neki, vagy minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 11:36
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni szeret, mint embert, társát, de a rózsaszín köd már leülepedett. Kérdés, hogy van-e lelkiismerete, gerince, hiszen a hűtlenség döntés kérdése.
2023. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
68%
20 Hagyd, túl hülye hozzá, hogy felfogja.
2023. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
13%

"az ilyenek szóba kerülnek"


De engem az érdekel, honnan tudod, a másik mit GONDOL. Az, hogy valaki valamit MOND, az egy dolog.


Egy baráti társaság pedig a Föld lakosságához mérten nem reprezentatív. Pláne, hogy az ember barátai általában hozzá hasonlóak.

2023. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
61%

23 Ilyen alapon lehet, hogy az országban mindneki azt gondolja, hogy le kell váltani a fideszt.


Kételkedsz ebben? Mégis miért? Talán gondolatolvasó vagy? A szavazat egy dolog, a gondolat egy másik...


Na kb ennyi értelme van a szócséplésednek.

2023. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ez nekem tetszik, ezt lehet elemezni. Ha úgy lépek ki a világba, hogy minden ember szar, nem ér csalódás. Ha azt mondom, minden férfi rossz, akkor ha tényleg rossz, nekem volt igazam, ha nem, akkor meg mondhatom hazugnak.


Valahogy a rosszat mindig boldogan ráhúzzuk másokra.

2023. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
60%
Félreérted. Ebben semmi rossz nincs.
2023. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
22%

"Ilyen alapon lehet, hogy az országban mindneki azt gondolja, hogy le kell váltani a fideszt.



Kételkedsz ebben? Mégis miért? Talán gondolatolvasó vagy? A szavazat egy dolog, a gondolat egy másik..."


Pont ezt mondom. Hogy én vállalom, hogy nem tudom, mit gondolnak az emberek. Nem adom nekik a rossz tulajdonságaimat, hogy ne legyek egyedül.


Nem azon van a hangsúly nálam, hogy MIT gondolnak az emberek, hanem HONNAN TUDOD, hogy mit gondolnak.

2023. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
19%

"Ebben semmi rossz nincs."


Ez meg vélemény kérdése. Szerintem ez rossz. Objektíven ettől nem lesz rossz, (se jó), de szerintem nagyon alja.

2023. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta, hogy a hűség egy döntés. Ez így van.


Az ösztönvilágunkat nem tudjuk megváltoztatni, de tudunk önuralmat gyakrolni. Más téren is így működik ez.

2023. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
74%
Húúú bammeg, de nagy beismerés volt! Ezt én már régen megmondtam a feleségemnek, én annyival kiegészíteném, hogy azonnal meg is tenném ha lenne rá módom. Így legalább lenne szexuális életem, amit a kedves feleségem már évek óta megtagad tőlem. Szóval hiba nem lenne!
2023. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!