Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy így már?

Figyelt kérdés

A párok közötti kommunikáció, hogy elmondom mi a bajom a kapcsolatunkkal, vagy min változtass és úgy ahogy jön belülről, őszintén.


De nem, figyelj rá hogy mondod, meg asszertiven kommunikálj. Meg így még úgy.. ez így kicsit már túl tudatos, " megjátszott".


2023. szept. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2023. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem az úgy nem működik, ha a párom idomítani akar (és viszont), ellenben ha értem, hogy miért fontos számára valami, akkor kész vagyok konszenzuskeresésre. Mert sokszor nem is az a fontos, amit mond, hanem valami más és ha ezt meg tudjuk beszélni, akkor sokkal egyszerűbb alkalmazkodni is. Van összehasonlítási alapom, az exem úgy csinálta, ahogy te szeretnéd, deklarálta, hogy márpedig ez és ez az elvárása felém. Na hát ő már ex...
2023. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem te dirigálsz egy másik embernek hogy mitvtehet mit nem.
2023. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, így megy.
2023. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy őszinte vagy, még nem kell bunkónak lenni. Ahogy te csinálod, az csak dacot szül. Egy párkapcsolat nem csak a te elvárásaidról szól.

Ps. Miért nem szakítasz végre, ha ennyire szar minden???

2023. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan keverik az őszinteséget a bunkósággal.

Például:

Ne ezt a mintás ruhát vedd fel, te dagadt disznó, ciki veled így kimenni.

Vs

Szerintem a piros ruha jobban áll rajtad, nekem az jobban tetszik.

Ugye, érthető a különbség?

2023. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!