Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan összeköltözü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan összeköltözünk, szerintetek fog segíteni a háztartásban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk még, most fogunk végezni.

Párszor beszélgettünk már arról, hogy ő nagyon szereti ha én őt kiszolgálom, főzök neki stb. Azt is tudom, hogy neki tetszenek ezek a régimódi dolgok, hogy a férfi dolgozik és a nő pedig otthon viszi a háztartást, de tudom hogy nyilván nem ragaszkodik ehhez, csak kicsit tartok attól, hogy hiába lesz nekem is ugyanúgy munkahelyem, egy idő után rám lesz sózva az egész háztartást és nem 50-50 arányban lesznek megosztva a feladatok.

Főzni lusta és közösen sem szeret, persze szokott magára, nem életképtelen, takarít is most az albérletében, de félek attól, hogyha összeköltözünk akkor, ha meg is beszéljük, egy idő után elvárja azt a kiszolgálást, amit otthon kap az anyukájától, aki mindent megcsinál az egész családnak szó nélkül.



2023. szept. 7. 21:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
:D Baromira nem fog segíteni, hisz benne van a kérdésben is , hogy háztartásílag egy lusta dög lesz
2023. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Tökéletes jól látod. Ha nem belülről fakad az igénye h takarítsok akkor ha meg is ígéri, x idő múlva nem fog. Legkésőbb gyerekvállaláskor hagynak fel vele.
2023. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát, kislany, ne remenykedj, hanem beszéljétek meg, hogy ki mit vállal a háztartásban. Mivel, ha jól értem, nem ő tart el téged, ezért nem várhatja el ,hogy kiszolgáld. Nyisd ki a szádat és állj ki magadért.
2023. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Én például abból is érzem, hogy támaszkodhatok rá hogy ha én nem érek rá akkor szo nélkül meglátja és nekiall, nem nyugiba tvzik általában mert nem az ő része, hanem segít mert nehéz napon volt. De ez kölcsönös
2023. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4-es: Előre tudtad, hogy ő ilyen lesz? Hogy segíteni fog neked?
2023. szept. 7. 21:53
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Segíteni?????

Nem segíteni kell, hanem kivenni a részét.

2023. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
3-mas: kiállok mindig magamért, ha kell, csak kicsit inkább attól tartok, amit írtak is, hogy ha ez nem magától jön neki, akkor mit kezdek majd vele. Fel fogja rúgni a megbeszélést egy idő után és ezt nem szeretném megvárni hogy kukába dobott évek legyenek.
2023. szept. 7. 21:56
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
6 :D Úgy tűnik egyes nőkben még most is az van, hogy a nők dolga otthon a házi munka amiben néha besegít a párja a házimunkában nem csak kiveszi a részét :D
2023. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as: nálam rossz megfogalmazás volt ez most, de valóban ha vele beszélek akkor is figyelnem kell erre, mert érezheti ő is belőle, hogy nem segítenie kell, hanem megcsinálnia a részét.
2023. szept. 7. 22:06
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell megcsinálni helyette. Akkor majd nem lesz tiszta ruhája, nem lesz tiszta tányér, nem lesz kaja. Ennyi.
2023. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!