Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal lassan összeköltözü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal lassan összeköltözünk, szerintetek fog segíteni a háztartásban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, egyetemisták vagyunk még, most fogunk végezni.

Párszor beszélgettünk már arról, hogy ő nagyon szereti ha én őt kiszolgálom, főzök neki stb. Azt is tudom, hogy neki tetszenek ezek a régimódi dolgok, hogy a férfi dolgozik és a nő pedig otthon viszi a háztartást, de tudom hogy nyilván nem ragaszkodik ehhez, csak kicsit tartok attól, hogy hiába lesz nekem is ugyanúgy munkahelyem, egy idő után rám lesz sózva az egész háztartást és nem 50-50 arányban lesznek megosztva a feladatok.

Főzni lusta és közösen sem szeret, persze szokott magára, nem életképtelen, takarít is most az albérletében, de félek attól, hogyha összeköltözünk akkor, ha meg is beszéljük, egy idő után elvárja azt a kiszolgálást, amit otthon kap az anyukájától, aki mindent megcsinál az egész családnak szó nélkül.



2023. szept. 7. 21:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Először is, ez nem lenne a pas. De ha mégis, akkor nagyot koppanna összeköltözéskor mivel nem válnék cseléddé. Dafke sem főznék. Soha, semmit. És asszem 2 hétig tartana az hogy elviseljem hogy ellátásért rinyáljon, aztán repülne.
2023. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
*pasim
2023. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog!



Tessék egy régimódi beteg fiú, olvasd el mit írt!



Ha van eszed szakítasz vele és soha többé hozzá se szólsz, jól messze elkerülöd örökre!

2023. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
2023. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

"Párszor beszélgettünk már arról, hogy ő nagyon szereti ha én őt kiszolgálom, főzök neki stb. Azt is tudom, hogy neki tetszenek ezek a régimódi dolgok, hogy a férfi dolgozik és a nő pedig otthon viszi a háztartást"


Megvárod, míg porszívót kapsz karácsonyra? Ebben minden benne van. Én már csak azért sem tudnék együtt lenni ilyennel, mert máshogy látjuk a világot és a nőket.

2023. szept. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Gyakorlatilag már tudod a választ. Nem szép dolog, de készülj úgy az összeköltözésre, hogy közben bármikor kirakhatod őfelségét. Mert hidd el, ki fogja mutatni a foga fehérjét. Nem most, hanem majd akkor, mikor a leginkább nyeregben érzi magát.


Nálunk a házimunka el van osztva. Én főzök, párom (férfi) megcsinálja a takarítást, ami a kisöprés és felmosás. Mosás/teregetés közös. Ahogy a nagyobb háztakarítások is pl szobarendezés vagy felújítás. Illetve ha barkácsol, abban is segítek. De mi ezt soha nem beszéltük meg. Egyszerűen csak mindenki megtalálta miben jó.

2023. szept. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Már tudod a választ te is, sőt, nem mondhatod, hogy zsákbamacskát árul, mert kerek perec megmondta, hogy szereti, ha kiszolgálod, és tudod, hogy mihez szokott otthon.. A kérdés csak az, hogy neked ez mennyire teher, és mit kapsz cserébe? Azért az életben nem lehet mindent körzővel-vonalzóval elválasztva megosztani, de fontos a közös teherviselés, az adok - kapok... Akkor van gond, ha természetesnek veszi,hogy kiszolgálod, és nem kompenzál más területen semmivel. Sem azzal, hogy felváltva szolgáljátok ki egymást, sem egyéb dologgal. Ezt azért már most is látod, nem? Van-e valami "ellenszolgáltatás"? Mert hogy ő hoz egy mintát otthonról, van egy attitűdje, amin lehet veszekedni, hogy változzon, csak nem biztos, hogy érdemes...mert ahogy mondod: kidobott idő.
2023. szept. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
29%
Azert en nem látom ilyen drasztikusan a dolgokat. Azzal onmagaban semmi baj nincs, hogy szereti, ha kiszolgalod. Negativ felhangot kapott manapsag ez a szo, pedig a nok egyik legalapvetobb osztone. En imadom kiszolgalni a ferjem, behozni neki a reggelit, gondoskodni rola, elkesziteni a kedvenc etelet. De ez csak akkor mukodik, ha nem egyoldalú a dolog. A háztartásban pedig az működik, hogy kovetkezetes vagy. A nők ott szoktak elrontani, hogy az elejen a rozsaszin kodben mindnent mwgcsinalnak, semmit sem varnak el. Aztan evekkel kesobb, gyerekkel is minden rajuk marad, tele lesznek frusztrációval a ferjuk irant, az meg azt se tudja mi a baj, mert sose volt tole elvarva semmi. Mar a legelejetol kezdve legyenek olyan feladatok, amik csak az övé, es akkor se csinald meg ha elfelejti. Hozzá fog szokni.
2023. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
17: az ellenszolgáltatás otthon náluk az, hogy az apukája rettenetesen sokat dolgozik, de 4-5x annyit keres, mint az anyukája+ő szerel meg mindent és még NAGYON ritkán be is segít a pakolásban. Plusz az anyukája ezt élvezi szerintem.
2023. szept. 8. 08:19
 20/30 A kérdező kommentje:
18: nagyon köszönöm a segítséget.
2023. szept. 8. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!