Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt hiszi, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt hiszi, hogy meg csaltam volna mert sajnos bele estem egy teszt csapdájába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Normális, dolgos pasirol van szó aki törődik velem. Tegnap este messengeren rám írt egy pasi az ismerősei közt nem volt a pasim. Azt irta, hogy szia hogy vagy? Van pasid én azt mondtam nincs pedig azt kellett volna irnom hogy van. Csak sajnos nem tudok soha gondolkodni. állandóan rosszat teszek. Kiderült ez nem tudok normális lenni, pedig fejben tudom mit kell tennem, de ha oda kerülök, mindig a rosszat teszem sajnos.

2023. szept. 13. 08:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Így jártál.
2023. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Majd most megtanulod, remélhetőleg egy életre, ha ki leszel dobva.
2023. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi a f.aszért írtad, hogy nincs? :D


Velem egyszer az volt, hogy volt barátom, nélküle mentem bulizni, odajött egy srác beszélgetni. Teljesen normális volt, hozzám sem ért, így belementem a beszélgetésbe semleges témákról. Majd megfogta a kezem és megpörgetett a tánctéren. Na mondom oké ez talán még belefér. Majd nagyon közel simult. Én meg úgy éreztem, ha most mondom így fél óra után, hogy amúgy barátom van, az elég ciki, úgyhogy inkább csak leléptem tőle, higgye azt, hogy nem tetszik. Mert sajnos a fiúk ilyenek, ha odamennek egy buliban hozzád, és te mondod, hogy van barátod, akkor azt mondják, ez csak egy tánc, ne hidd, hogy akar valamit tőled, ha meg csak akkor mondod, amikor már nyomul, akkor meg miért nem mondtad az elején te hülye kva.


De a te tettedre nincs semmilyen mentség.

2023. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
De miért tagadtad le?
2023. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Fáradt hülye voltam.
2023. szept. 13. 08:28
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha szeretted volna vagy ha jól vagytok nem mondtad volna ezt. Szerintem.
2023. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Jajjj, dehogy voltál fáradt. Simán megcsaltad volna. Gondolom, a dolgos pasi pénze jólesik, de azért, ha találnál egy jobbat, simán eldobnád. Szakítsatok, sokkal jobbat érdemel nálad.
2023. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad a fáradtság hazugsághoz vezet, jobban is járt párod, hogy ejtett téged.
2023. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább szakítsatok. Jobbat érdemel nálad.
2023. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék annyira fáradt lenni hogy letagadjam a Párom. Max annyira nemszerelmes. Vagyis te az utóbbi vagy. Gondolom egy kellemes, langyos a kapcsolatotok, de te nagyon is vágynál egy kis izgalomra. Vagy már unod az egészet.
2023. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!