Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit csinalnatok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit csinalnatok. Bevallalnatok?

Figyelt kérdés
Mar szakitottam a baratommal...de o meg mindeg keres engem...erzek meg enis iranta vlmt de nem szerelmet...hiv h menjek el hozza hogy legyunk egyutt ugy...de en bizonytalan vagyok..mert tudom h csak "azert" akarja h menjek hozza..ugy erzem h ki akar hasznalni aztan meg lehet elmeselni mindenkinek h agyba vitt megint...nemtudom h mit csinaljak...enis kivanom de nemtudom eldonteni ...menjek v ne...? ha akartak adjatok par tanacsot..koszonom
2010. okt. 17. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Én is így vagyok a volt barátommal..igaz mi megbeszéltük,hogy nekünk ez jó,hogy kielégítjük egymás testi vágyait,aztán döntsd el,hogy ez neked jó-e.Mi is keressük az igazit,de addig elszórakoztatjuk egymást. :)

18/L

2010. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig,hogy mi lenne azután.


1.elmeséli a haveroknak...(már ezért páros lábbal ki kellene rúgnod)

2.a szex után újra elkezdesz majd ragaszkodni hozzá és szar lesz,ha azt kell látnod,hogy neki tényleg csak szex voltál és más semmi


Ha belemész,akkor nem vádolhatod majd azzal,hogy kihasznált.

2010. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez a mai tizenévesek párkapcsolata...elég szánalmas...sajnos...


Én lányok elsősorban Titeket sajnállak, mert még nem értitek mennyire ki vagytok használva...ébredjetek!

2010. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem mennék. ha másra nemkellek megdugni se akarjon. megalázó, nem egy p*na vagyok.
2010. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Ő nem érdemelt ki téged, neki a szexen kívül másra nem kellesz. Keress olyat, aki kiérdemel téged.
2010. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori a mai fiatalok kapcsolatánál (én se vagyok öreg), de ne menj bele, nem sok jó származik belőle, ha most összegyűritek a lepedőt. Max annyi, hogy tanulsz belőle, mert igenhamar megbánod.
2010. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben.

Ne tedd meg!!!

Ez számodra lenne megalázó.Egy lányt amúgy is hamarabb ítélnek k****nak,mint egy pasit szemétnek.

Ha megkap,és játszhat veled,onnantól kezdve nem leszel számára már olyan érdekes.

Elmeséli majd a haverjainak,és jót röhögnek rajtad.Aztán újabb érzelmeket táplálsz majd felé,és kehet,hogy ő közben más lányok felé is kacsingat,aztán mikor majd talál egy újabb lányt magának te onnantól el leszel felejtve.Ne okozz magadnak fájdalmat!

Ebből az egész dologból te lépj ki emelt fővel,hogy ne tudjanak rajtad csámcsogni:)

2010. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat...
2010. okt. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!