Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem zavar, hogy mindig lesz egy nálatok szebb a párotoknak?

Figyelt kérdés

Körülnézek és mindig látok olyan lányokat, akik szebbek, nagyobb a mellük, így sose merek belevágni egy párkapcsolati lehetőségbe, mert mindig arra gondolok, hogy majd amikor sétálunk az utcán, az én kezemet fogja, de egy(vagy több) másik jobban bejön neki, jobban vágyik rá.

És ez engem teljesen lelomboz, amúgy sincs sok önbizalmam, de ez még inkább elveszi a kedvem a barátkozástól, mert egyszer megtörtént és úgy érzem, mindig is ez lesz.

Egy ismerősöm azt mondta, a férfiakban sosem lehet 100%-ban megbízni, sose menjek férjhez, de ha lesz is párom, mindig tartsam szem előtt, hogy szinte biztos, hogy megcsal. Mégis hogy lehet így együtt élni valakivel? Ő azt mondta, csak a gyerek miatt van vele, nem veszekszik vele, ne azt lássa a gyerek.

Egy barátnőm pedig, mikor mellnagyobbító plasztikán gondolkodtam, azt mondta, a zokni olcsóbb. Csak ha lekerül a melltartó, akkor...

Szóval ki hogy van ezzel a témával?


2023. szept. 28. 00:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

50-60% az esélye, mivel a férfiakat a vadászösztön hajtja.

Ha fiatalok, azért hülyék, ha idősek, akkor meg azért.

2023. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy bárki is lesz a párod a jövőben, 1000% hogy nála is van jóképűbb/okosabb/gazdagabb/szórakoztatóbb/érdekesebb/nagyobb farkú férfi, szóval pontosan ugyanabban a hajóban eveztek.
2023. szept. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek nem a szépség az egyetlen értékük... Nem azért fog valaki szeretni egy életen át, mert te vagy számára a legszebb. Tudod, Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg, a róka és a kis herceg híres párbeszéde...?

A hűség pedig jellem kérdése. Aki nem csalárd, az akkor sem csal, ha rossz a kapcsolat, hanem szakít.

2023. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

Ezek olyan jól hangzanak, hogy hûség meg minden, meg tegyétek hozzá, hogy jól kell válaszrani. Elvégre ha 100 nôbôl 90-et megcsal a pasija vagy a férje, az csak azért van, mert a nôk nem tudnak választani.

Kérdezô: igen, igy van, statisztikailag nagy eséllyel meg fog csalni. Az egyetlen különbség, hogy már az elején, vagy 10-15 év múlva, mikor házasok vagytok, Van gyerek, hitel, ingatlan, téged még a legnagyobb xarban hagy ott, mert belezúgott valami fiatalabb punciba. Utóbbi hivja magát hûségesnek.

Az esélyt csökkenti, ha ronda mint a bûn, és esélye sincs csajozni. Ebben az esetben marad neki a fizetôs verzió.

Választhatsz, hogy adsz esélyt egy rövid szerelemnek, egy évtizedes kapcsolatnak, ahol leginkább háztartási alkalmazott vagy, vagy jó neked igy egyedül.


A legszebb az egészben, hogy nagyon sok nôt nem is olyannal csalnak meg, aki szebb, jobb vagy fiatalabb. A legtöbb pasinak elég a félrelépésre, ha a csaj adja magát és van rá lehetôség.

2023. szept. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Vele megelégszem"

Részlet a ferofmátus házassági esküszövegből.

2023. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Az en paromnak a szebb jibb se kell csak en. Birom a csajok r.bik fejé, amikor lesik a barátom, ő meg elfordul, vagy amikor kikosarazza a nyomuló k-kar🤣
2023. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem a nagy mell miatt maradnak a ferfiak egy novel.. a ferfi is erzo leny csak sok csalodott no photsfejnek allitot be mindenkit. A nagyon jò kepű ferfiK peobalgatjak a noket.. tanulsag? Nem a legjobb kepu utan kell futni csak siman a jo kepu utan.
2023. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyok együtt a párommal, és még csak kísértés szintjén se merült fel bennem, hogy mással legyek, pedig nyilván mindenkinél van szebb/fiatalabb. Szeretem, nem akarom elveszíteni. A szexet megkapom tőle is, amellett a személyiségét is nagyon szeretem. Miért dobjam el ezt egy nagyobb mellért, vagy egy szebb arcért? Nem ezek a fontos dolgok.
2023. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Még ha nem is csal meg, akkor is szar érzés, hogy úgy gondolja, van tőlem sokkal jobb és szebb.

Tudom, hogy ez az igazság, de na. Ha velem van, ne más után epekedjen.

De azt hiszem tényleg jobb nekem egyedül, meg az állatokkal. Azokat én érdeklem, nem más. Próbálnák csak meg elcsábítani a német juhászomat🤣

2023. szept. 28. 09:11
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Neked terápia kell, nem párkapcsolat.
2023. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!