Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem zavar, hogy mindig lesz egy nálatok szebb a párotoknak?

Figyelt kérdés

Körülnézek és mindig látok olyan lányokat, akik szebbek, nagyobb a mellük, így sose merek belevágni egy párkapcsolati lehetőségbe, mert mindig arra gondolok, hogy majd amikor sétálunk az utcán, az én kezemet fogja, de egy(vagy több) másik jobban bejön neki, jobban vágyik rá.

És ez engem teljesen lelomboz, amúgy sincs sok önbizalmam, de ez még inkább elveszi a kedvem a barátkozástól, mert egyszer megtörtént és úgy érzem, mindig is ez lesz.

Egy ismerősöm azt mondta, a férfiakban sosem lehet 100%-ban megbízni, sose menjek férjhez, de ha lesz is párom, mindig tartsam szem előtt, hogy szinte biztos, hogy megcsal. Mégis hogy lehet így együtt élni valakivel? Ő azt mondta, csak a gyerek miatt van vele, nem veszekszik vele, ne azt lássa a gyerek.

Egy barátnőm pedig, mikor mellnagyobbító plasztikán gondolkodtam, azt mondta, a zokni olcsóbb. Csak ha lekerül a melltartó, akkor...

Szóval ki hogy van ezzel a témával?


2023. szept. 28. 00:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#16 Az, hogy leváltottak, mert a másik lánynak nagyobb melle volt.
2023. szept. 29. 08:36
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És semmi hiba, semmi probléma, semmi konfliktus nem volt a kapcsolatotokban? Erre ne azonnal válaszolj, de ezen gondolkodj el! Természetesen ha akarod kiírod ide is erre a választ, amennyiben pedig úgy gondolod, hogy csak a saját gondolataidban válaszolsz, az is megfelelő. De légy szíves erre válaszolj legalább saját Magadnak őszintén! Természetesen kitartást Neked mindehhez!
2023. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"leváltottak, mert a másik lánynak nagyobb melle volt."

Nem azért váltottak le. Ha ez probléma lett volna, össze se jött volna veled.

2023. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 Pasid csak egy mellet látott benned, semmi komoly.
2023. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24# Na meg egy p*ncit. Bocsánat, de ezt nem tudom, másképp leírni.
2023. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hát két hétig tartott. Kiderült, mert találtunk privát üzeneteket, ahol a másik lány melles képeket küldött neki.

De miután összejöttek, engem elhagyott miatta, utána az új lány is elhagyta.

Annak a lánynak az volt a mániaja, hogy mindig olyan pasi kellett neki, aki már egy másik lánnyal együtt van. Elcsábította a csöcsös képekkel a fiukat és amint sikerült, véget is vetett nekik.

2023. szept. 30. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!