Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas kapcsolat ellen? Maradjak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem, hogy unom a barátomat. 3 éve vagyunk együtt, és heti 1-2 napot töltünk együtt, tehát azt sem lehet mondani, hogy együtt élünk, és mindennap együtt vagyunk.

Ha megyünk valahova kirándulni azt is unom vele, ha itthon vagyunk azt is.

Ha nálunk vagyunk, vagy nála, akkor csak a tv adásokat nézzük, se egy filmet nem nézne meg velem, se nem társasozna, se semmi, bár ötletem sincs mit lehetne csinálni akkor, ha nem megyünk sehova.

Szex után kicsit hozzám bújik, de ennyi, utána van úgy a telefont nyomja, nem is nagyon beszélgetünk. Gyakran megölel, hozzám bújik, de ez nekem kevés.

Ha megyünk valahova nagy ritkán, akkor én úgy érzem azt sem élvezi velem, Állandóan csak a hobbijáról tud beszélni, vagy saját magáról, hogy vele mi történt. Nyáron is vágytam volna legalább 3 napra nyaralni, még ha nem is túl messzire, vagy strandolni, de őket ezek nem érdeklik. Azt mondja nézzem a tv-ben a nyaraló helyeket, és ennyi.

2 hónap múlva azt mondta tervben van nála az, hogy megkéri a kezem.


2023. szept. 28. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Megunod a következőt is előbb utóbb.
2023. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Együtt is éltek?
2023. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja azt látom közben hogy nem éltek együtt bocsi.
2023. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Eljegyzés előtt azért érdemes lenne együtt lakni egy ideig, ahogy a mondás is tartja: lakva ismeri az ember a másikat.

Nem is értem így mire fel akarja megkérni a kezed..


Egyébként átbeszéltétek a problémát? Próbáltok megoldást keresni? Ha az ő részéről nincs semmi motiváció, akkor ki lehet jelenteni, hogy nem azonos az értékrendetek. Nyilván első szempont megmenteni a kapcsolatot, de ebben az esetben talán csak a szakítás az opció..

2023. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, és mint írtam még nem élünk együtt. Sose érdekli mi van velem, sose beszélgetne velem, semmi. Próbáltam vele beszélni, megmondtam neki, hogy szerintem halál unalmas a kapcsolatunk, változtassunk, de semmi változás sincs, sőt szerinte vele semmi probléma nincs, még mérges is volt rám, amiért azt mondtam unalmas a kapcsoltunk, és fel kellene dobni.
2023. szept. 28. 18:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha megyünk valahova is, totál közömbösen néz rám, sokszor ha valami kajáldában eszünk is, akkor ott is sokszor egyedül hagy, mert vagy kinegy a kocsihoz megnézni valamit, vagy dohányzik.
2023. szept. 28. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed jòl magad a kapcsolatban, szakíts. Konkrétan leírásod alapján semmi nem jò vele
2023. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a hobbija? Ha bújik és ölelget, akkor azért ez pozitívum. Másnál meg ez hiányozna. De az hogy nem figyel rád az nagyon negatív.
2023. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok egymàshoz valók. Neked egy aktív, érdeklödö pasi kéne.
2023. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted hogyan lehetne feldobni ?


Próbáltál csatlakozni a hobbijához? - másfajta időt toltenétek együtt


Azért akkor is kellene kezdeni egymással valamit ha nincs lehetőség hova menni..mert az is unalmas tud lenni..

2023. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!