Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas kapcsolat ellen? Maradjak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem, hogy unom a barátomat. 3 éve vagyunk együtt, és heti 1-2 napot töltünk együtt, tehát azt sem lehet mondani, hogy együtt élünk, és mindennap együtt vagyunk.

Ha megyünk valahova kirándulni azt is unom vele, ha itthon vagyunk azt is.

Ha nálunk vagyunk, vagy nála, akkor csak a tv adásokat nézzük, se egy filmet nem nézne meg velem, se nem társasozna, se semmi, bár ötletem sincs mit lehetne csinálni akkor, ha nem megyünk sehova.

Szex után kicsit hozzám bújik, de ennyi, utána van úgy a telefont nyomja, nem is nagyon beszélgetünk. Gyakran megölel, hozzám bújik, de ez nekem kevés.

Ha megyünk valahova nagy ritkán, akkor én úgy érzem azt sem élvezi velem, Állandóan csak a hobbijáról tud beszélni, vagy saját magáról, hogy vele mi történt. Nyáron is vágytam volna legalább 3 napra nyaralni, még ha nem is túl messzire, vagy strandolni, de őket ezek nem érdeklik. Azt mondja nézzem a tv-ben a nyaraló helyeket, és ennyi.

2 hónap múlva azt mondta tervben van nála az, hogy megkéri a kezem.


2023. szept. 28. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondja nézzem a tv-ben a nyaraló helyeket, és ennyi."


Sírok a nevetéstől :D


Voltam hasonló helyzetben, nem is az, hogy meguntam az exemet, hanem inkább nem éreztem jól magam vele, nem éreztem azt, hogy érdeklem, hogy figyel rám, hogy velem akar lenni. Ő magára erőltette a programokat az első évben, mert amúgy otthon ülős kocka, aztán mivel már úgy érezte, megvagyok, nem kell teperni, úgyis vele maradok, természetesnek vett, így már nem akart menni sehova. Csak kockult. Én meg ha akartam átmehettem hozzá, de akkor vagy én is kockuljak egy másik gépen, vagy nézzek sorozatot. Játékfüggő volt, le sem tudta tenni, hajnalig nem ment aludni, stb. Az utolsó 3 hónapban tényleg szó szerint sehova nem mentünk. Én minden alkalommal felsoroltam vagy 20 helyet, hova menjünk, de mindre volt kifogása, kedvence a drága volt, pedig az apja rengeteg zsebpénzt adott neki. Amikor mondtam, hogy oké, akkor mondj te valamit, sajnáltatni kezdte magát, sírt (néha szó szerint), hogy ő unalmas és biztos kidobom... Persze ilyenkor én sajnáltam őt. Na, többek között emiatt is szakítottam vele, neki ebből annyi esett le, hogy az a bajom, hogy nem talált ki MINDEN NAPRA valami izgalmas programot. Hát, legalább 3 havonta egyszer elmehettünk volna valahova csezdmeg :D


Szerintem szakíts, mert nem akar boldoggá tenni.

2023. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!