Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ilyen korán minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen korán minden sz*r Halloween-i dísszel teleszórni a lakást?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem vagyok ellene a Halloweeni dolgoknak, én is minden évben szoktam tököt faragni, max veszek 1-2 zacskó Halloween-es gumicukrot, de ennyi.


Ez a harmadik évünk a barátnőmmel, 3 éve lakunk együtt, a lakás az enyém (vagyis 30%-ban még a bank-é is)


Tavaly is elmondtam neki, hogy engem zavar, hogy már október elején tele van dekorálva a lakás minden szarral, és ki van posztolva különböző Facebook csoportokba, meg Instagramra, utána ha ez lecseng, akkor meg jönnek a karácsonyi díszek, már december elején feldíszített karácsony fa, karácsony előtti ajándékozás, tavaly is sokszor megemlítettem, hogy ez sok, ez nem tetszik, akkor úgy tűnt, hogy megértette miről beszélek.


Erre most ott tartunk, hogy megint egy hete ki van díszítve a lakás, amikor még a Halloween a közelben sincs, és már látom, hogy ugyan ez lesz karácsonykor is.


Nekem nincs bajom a dekorációval, de miért ennyivel előtte? Tavaly megbeszéltük, hogy nem fog erre túlzásba esni, de ugyanott vagyunk mint most, legszívesebben az összes díszt kidobnám.


2023. okt. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 1/41 Noren1989 ***** válasza:
60%

És mia helyzet a Húsvéttal?

Úgy érzem, h ez kimaradt....


Tedd szóvá, lécci.

2023. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Egész októberben spooky season van amúgy. Nem értem mi bajod van a jópofa dekorációval. Elég besavanyodott egy ember lehetsz.
2023. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, mármint, hogy kidekorálja a lakást.
2023. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
27%
Angolszász majomkodás, igazából semleges dolog, legalábbis nekem. Kicsit idétlennek hat, de a magyarok már csak ilyenek. Majmolunk mindenkit, a cégek pedig örülnek, hogy legalább ilyenkor eltudnak adni 1-2 nagyobb sárga tököt. De azért én maradnék a régi töknél, abból finomabb a tökfőzelék.
2023. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
boldoggá teszi, ennyi.
2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
29%
Szólj neki szépen, hogy szedjen le belőle és kész. Ha nem érti meg akkor erőteljesebben (nem ordítva, tiszteletlenül)- határozottan, hogy egyszerűen sok. Megsértődés esetén majd megbékél. Bár akárhogy is van a te lakásod és együtt éltek benne, nem ő egyedül. Neki nem kéne szó nélkül díszíteni különösen úgy hogy meg volt egyezve, hogy csillapítja magát.
2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
10%

A konzumidióták ettől trendik! Viszont 3 magyar hagyományt nem tudnának felsorolni, meg hát magyarnak lenni az vér ciki! Irány a teljes idiótizmus, ráadásul mindez úgy történik hogy mindenki valami megismételhetetlen szuper egyéniségnek tartja magát!


Nálam is van sok-sok eladó "helovíni" kellék, nyitva a bolt, tessék csak tessék! A bevételből meg fejlesztem a tanyám, mert amikor ti egymást eszitek meg a nagyvárosban, én még akkor is vígan élek. Vegyetek csak pillanatnyi boldogságot, ti sem vagytok többek pillanatnyi statisztikai adatoknál! :D


Legalább van egy kutatok amiből vizet tudtok nyerni? Áhhh gondoltam. Ja hogy majd a boltokban mindig lesz majd... értem! :D

2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
45%
Én szeptember elsején felraktam a töklámpást és a halloweeni boákat, november elsején állítom a karácsonyfát.
2023. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#7 off, de kb garantáltan bélférges leszel a kútvíztől, nem?
2023. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mikor a magyarok hidegvízzel öntik le a nőket a +8 fokban, miközben pálinkát zabálnak az sokkal értelmesebb.


Az is nagyon emelkedett, mikor mindenki megint csak bepáleszezik, és azon röhög, hogy a disznó hogy vérzik el.


Ezektől a Halloween annyival gázabb, hogy csak na!


utóirat: Mi olyan ultrakrvamenők vagyunk, hogy van kutunk. Bár ez csak egy agglomerációs település, nem egy atom menő tanya.

2023. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!