Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ilyen korán minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen korán minden sz*r Halloween-i dísszel teleszórni a lakást?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem vagyok ellene a Halloweeni dolgoknak, én is minden évben szoktam tököt faragni, max veszek 1-2 zacskó Halloween-es gumicukrot, de ennyi.


Ez a harmadik évünk a barátnőmmel, 3 éve lakunk együtt, a lakás az enyém (vagyis 30%-ban még a bank-é is)


Tavaly is elmondtam neki, hogy engem zavar, hogy már október elején tele van dekorálva a lakás minden szarral, és ki van posztolva különböző Facebook csoportokba, meg Instagramra, utána ha ez lecseng, akkor meg jönnek a karácsonyi díszek, már december elején feldíszített karácsony fa, karácsony előtti ajándékozás, tavaly is sokszor megemlítettem, hogy ez sok, ez nem tetszik, akkor úgy tűnt, hogy megértette miről beszélek.


Erre most ott tartunk, hogy megint egy hete ki van díszítve a lakás, amikor még a Halloween a közelben sincs, és már látom, hogy ugyan ez lesz karácsonykor is.


Nekem nincs bajom a dekorációval, de miért ennyivel előtte? Tavaly megbeszéltük, hogy nem fog erre túlzásba esni, de ugyanott vagyunk mint most, legszívesebben az összes díszt kidobnám.


2023. okt. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy a disznóvágás ünnep volt mindig is, amikor összegyűlik a család meg a szomszédok vedelni, miközben szétszedik a húst.

Engem ez a vadnacionalista hozzáállás csesz fel, hogy csak az a jó, ami magyar. Még véletlenül sem lehet más kultúrákból olyan szokásokat átvenni, amik jópofák, és feldobják a szürke hétköznapokat.

2023. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!