Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ilyen korán minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen korán minden sz*r Halloween-i dísszel teleszórni a lakást?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem vagyok ellene a Halloweeni dolgoknak, én is minden évben szoktam tököt faragni, max veszek 1-2 zacskó Halloween-es gumicukrot, de ennyi.


Ez a harmadik évünk a barátnőmmel, 3 éve lakunk együtt, a lakás az enyém (vagyis 30%-ban még a bank-é is)


Tavaly is elmondtam neki, hogy engem zavar, hogy már október elején tele van dekorálva a lakás minden szarral, és ki van posztolva különböző Facebook csoportokba, meg Instagramra, utána ha ez lecseng, akkor meg jönnek a karácsonyi díszek, már december elején feldíszített karácsony fa, karácsony előtti ajándékozás, tavaly is sokszor megemlítettem, hogy ez sok, ez nem tetszik, akkor úgy tűnt, hogy megértette miről beszélek.


Erre most ott tartunk, hogy megint egy hete ki van díszítve a lakás, amikor még a Halloween a közelben sincs, és már látom, hogy ugyan ez lesz karácsonykor is.


Nekem nincs bajom a dekorációval, de miért ennyivel előtte? Tavaly megbeszéltük, hogy nem fog erre túlzásba esni, de ugyanott vagyunk mint most, legszívesebben az összes díszt kidobnám.


2023. okt. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
4%

30.


De ez menő, jóvan'? Nem leszel így igazi jenki, ha nem tartod a szpúki hónapot. És ne feledd, nemsokára Hálaadás!!! Pulykát előkészíteni!

2023. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
69%
Hú kérdező igazi főnyeremény pasi lehetsz. Főleg hogy még azt is felhánytorgatod, hogy a lány a TE lakásodban lakik. Mi a barátommal múltkor együtt mentünk el a Flying Tigerbe dekorációkat nézegetni, illetve venni akartam magamnak egy fekete fürdőbombát október 31-re. Vett magának is egyet (nem élünk még együtt), és küldte másnap, hogy már használta is mert annyira kíváncsi volt rá, hogy nem bírja ki Halloweenig. Mindig is tudtam, hogy óriási szerencsém van vele, de mikor ilyen tahóktól olvasok kommenteket, még inkább megerősödik bennem.
2023. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
#32 A kérdezőnek van óriási szerencséje, hogy ilyen tahó a csaja, mint te.
2023. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő jobban járna mással, de jellemző hogy az ilyen piti emberek egymással jönnek össze. Az egyik valami nyomorék insta-világba fotózgatja a pepcos fröccsöntött sütőtököt, a másiknak meg az a legnagyobb baja, hogy két héttel korábban került ki a fröccsöntött sütőtök AZŐLAKÁSÁBAN mint ahogy engedélyt adott rá. És erről ide kiír egy kérdést. Kíváncsi lennék mit kezdenék az ilyen emberek ha az élet valami valódi probléma elé állítaná őket. Mint két óvodás. Szóval igazából nem volt igazam előbb, jók vagytok ti egymásnak.
2023. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
7%

32.


ez az "idilli" állapot tart majd addig, amíg össze nem költöztök, akkor fogja kimutatni a foga fehérjét HI HI HI HI HI

2023. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%
Fú, itt milyen megkeseredett emberek vannak, azta a krva :D
2023. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
88%
Azoknak az egybiteseknek üzenném, akik szerint Magyarországon nincs Halloween, hogy DE VAN, mivel sokan ünneplik, így tetszik vagy sem, bizony itt is van. 10-20 év, és olyan természetes lesz ez is, mint a Karácsony. Lehet háborogni, de inkább el kellene fogadni a változást.
2023. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
28%

37.


Csak bohócéknál lesz természetes.

2023. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
93%
37-es: nem tudják elfogadni a halloweent, mert nem lehet közben a múlton, meg az eljövendő balsorson siránkozni. Állatok legyilkolása sincs a programban, és a masszív ivás sincs a középpontban.
2023. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

39.


Elég szomorú, ha számodra bármelyik régi szokás ilyen színben tűnik fel. A disznóvágás, mint "ünnep", mondjuk szerintem erős túlzás, a legtöbb helyen az inkább kényszer volt régen, hogy legyen hús, nyárig.


A masszív ivást magam is elítélem, de hidd el, hogy aki alkesz, az a helovínt is csak indoknak tekinti majd egy újabb részegeskedéshez.

2023. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!