Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre jobban elhízik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhízik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb 50 kiló körül volt amikor megismertem, mostmár jócskán becsúszott 70 fölé.

Kezdek kiábrándulni belőle. Nem tetszenek a kövér nők. Megmondtam neki is hogy szakítani fogok vele, ha így folytatja. Ilyenkor mindig megígéri hogy persze változtat és neki se tetszik stb, de mégis ugyanúgy megy tovább minden.

Este nassolás, fagyika, kekszecske, chips és hiába szólok rá hogy nem kéne mindig jövőhéttől kezdődik az életmodváltás.

Mostmár rendesen hurkás a hasa, összeérnek a combjai, vastag a karja, pedig régen egy nagyon szép lány volt.


2023. okt. 18. 20:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Milyen magas először is?
2023. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
165
2023. okt. 18. 20:45
 3/41 Bitorló37 ***** válasza:
81%
Jé, az én pasin is. De csak a hasára. Marha hulén néz ki. Mint egy kis pók. Illetve nem, mint egy nagy pók. Nem, még mindig nem jó, mint egy ba((u)zi nagy pók
2023. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
26%

Jól érzi magát a bőrében? Mert akkor hagyd.


Méghogy a férfiak nem felszínesek....

2023. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
64%

Akkor tényleg kövérebb, mint kellene.


Hm, próbáld rávezetni egészségesebb ételekre és sportra, edzésre FOKOZATOSAN. Ha hajlandó rá, akkor leadja előbb utóbb.(Kivétel valami egészségügyi probléma-orvos!) Természetesen ha csak az ígérgetés megy továbbra is akkor szakíts vele nyugodtan, mert már többször is átvágott.

2023. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Már nem akar tetszeni úgy van vele elengedheti magát, mert biztos pont vagy az életében. Te fix farok vagy, ő meg fix nuna.
2023. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
5, hogy kellene rávezetnem? Ha én főzök általában görögsalit csinálok és csirkemellet pácolva, grillezve, de hiába ha utána bekanalaz egy fél doboz aldis fagyit.
2023. okt. 18. 20:57
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

Írtam ha nem hajlandó rá, nem lehet erőltetni úgyis azt eszik amit akar. Ultimátumot lehet neki adni talán, de hát ha már ahhoz kell folyamodni akkor a kapcsolatot megette a fene... Úgyhogy szépen búcsút ints neki inkább, nemhogy érted még saját maga miatt se akar egészségesebben élni!

(#5)

2023. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
5%

Szakíts, de utána ne gyere vissza fél év múlva, hogy "segítsetek, hogy legyen csajom?"


Amúgy a hízást, mint általános jelenséget én elég sok csajon látom ismerősi körben, egészen fiatal lányokon is. 2-3 éve bombanők voltak, ma meg elhízottak.

2023. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Sajnálom azért, mert egyébként nagyon jól kijövünk.
2023. okt. 18. 21:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!