Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre jobban elhízik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhízik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb 50 kiló körül volt amikor megismertem, mostmár jócskán becsúszott 70 fölé.

Kezdek kiábrándulni belőle. Nem tetszenek a kövér nők. Megmondtam neki is hogy szakítani fogok vele, ha így folytatja. Ilyenkor mindig megígéri hogy persze változtat és neki se tetszik stb, de mégis ugyanúgy megy tovább minden.

Este nassolás, fagyika, kekszecske, chips és hiába szólok rá hogy nem kéne mindig jövőhéttől kezdődik az életmodváltás.

Mostmár rendesen hurkás a hasa, összeérnek a combjai, vastag a karja, pedig régen egy nagyon szép lány volt.


2023. okt. 18. 20:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Vagytok*
2023. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
37%

üdvözlégy a klubban!!!

A feleségemet 52kg ismertem meg és 55kg volt amikor házasodtunk. Most 80kg és ki van bukva, mert szexuálisan nem kezdeményezek felé(ami persze nem igaz, de ritkábban mint szeretné). Én is megkaptam már tőle, hogy nem úgy nézek ki mint 20 évvel ezelőtt amiben van igazság, akkor 90kg kiló voltam most 100kg körül vagyok.

Próbáltunk közösen fogyni, különböző diétákat próbáltunk és le is adtunk 5-5kg pár hónap alatt, de nem sokat ért, mert nem onnan fogyott ahonnan szeretett volna, hamar feladta. Edzőterembe nem szeret menni, elkezdett jogára járni, de attól nem igazán fogy az ember. Bevallom őszintén a személyisége mind a mai napig vonz, szeretem, ezért is vagyok vele de szexuálisan teljesen hidegen hagy a látványa.

45F

2023. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
77%
Jajj utolsó. Nekem volt párom hozott el meg lusta lett mint a dög, aztán én szültem 😅.
2023. okt. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
78%

Mint ahogy írtad: kezdesz kiábrándulni belőle! Nem a súlya miatt van ez az érzésed, hanem inkább az egyhangusag miatt. Nőben keresed a hibát, miközben te haza mész és doglesz. Szoktatok eljárni valahova? Közös programok esetleg? Vagy csak haza mész és kanapén doglesz? Ne másban keresd a hibát, miközben tudod hogy unott lett a kapcsolatotok.


Férfi vagyok!

2023. okt. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
80%

"átváltani egészséges nassolnivalókra. Magvak pl meg hasonlók"

Ja, mert a mogyoróban több kalória van, mint a csokiban.

2023. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
81%

35#

Egy dagadt egoista nőnèl, már csak egy dagadt hisztiző pasi a rosszabb😉

2023. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Szop.ni tud? Akkor maradhat.
2023. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Bitorló37 ***** válasza:
60%
38-as, azt mindenki tud, reflex, még Te is szerintem:D
2023. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
23%
Tipik story, fura, de én most 40-esként nézek ki a legjobban. Már nem vagyok piszkafa, felszedtem sok izmot és az arcom sem gyerek arc már, persze a zsírnők vágynak rám. Ilyenkor áldom az eget hogy nem maradtam benne a szar kapcsolatban, mert akkor most én is élhetnék egy bálnával.
2023. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
84%

“megkaptam már tőle, hogy nem úgy nézek ki mint 20 évvel ezelőtt amiben van igazság, akkor 90kg kiló voltam most 100kg körül vagyok.

45 F “


Nem csak a kiló számít a 25 éves kilencven kilós az nem csak tíz kilóval másabb a 45 éves 100 kilósnál, hanem pl. neki izom van van tömege, de meg évek óta lefelé épülsz és a gyíkot is a pocakod alatt kell keresgélni, mert ilyenekben van a súlyod.

2023. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!