Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre jobban elhízik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhízik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb 50 kiló körül volt amikor megismertem, mostmár jócskán becsúszott 70 fölé.

Kezdek kiábrándulni belőle. Nem tetszenek a kövér nők. Megmondtam neki is hogy szakítani fogok vele, ha így folytatja. Ilyenkor mindig megígéri hogy persze változtat és neki se tetszik stb, de mégis ugyanúgy megy tovább minden.

Este nassolás, fagyika, kekszecske, chips és hiába szólok rá hogy nem kéne mindig jövőhéttől kezdődik az életmodváltás.

Mostmár rendesen hurkás a hasa, összeérnek a combjai, vastag a karja, pedig régen egy nagyon szép lány volt.


2023. okt. 18. 20:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
6%
Mondom, szakíts, de jobbat nem biztos, hogy fogsz találni.🤷
2023. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves? Mióta vagytok együtt? Belefáradt a kapcsolatotokba?
2023. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
34%

Járjatok el együtt kocogni, bicózni stb.

Vagy kérj egy kimenőt, mert már nem tartod vonzónak, és többször jelezted, de neki ez nem számít. Én is híztam pár éve (nem ennyit, 8 kg-ot, de a 164 centinél nagyon meglátszódott az is), és a párom végső elkeseredésében a kimenős sztorival próbálkozott. Nem akart kimenőt, csak máshogy nem tudott rám hatni, más nem lépte át az ingerküszöbömet. Lefogytam, újra a régi a testalkatom. Sokat segített, edzett velem, dícsért stb. Én is le akartam amúgy fogyni, utáltam a plusz kilókat, rosszul éreztem magam, csak valahogy mindig halogattam a változást. Hálás vagyok neki, hogy nem hagyta annyiban.

2023. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%

Ja, érzelmi manipuláció, az a legjobb.


😒😒😒

2023. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

13-as vagyok.

Persze ehhez kell az is, hogy önkritikát gyakoroljon. És hogy megértse, hogy jót akarsz. Mert gondolom nem csak annyi van benned, hogy nem vonzó, hanem aggódsz az egészségéért is.

2023. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Reggel 7től este6ig dolgozom. Hazaérek kb fél7, 7re és egésznap megyek, járok. Tudjátok ki fog még kocogni menni este amikor csak arra vágyom h lefekhessek a kanapéra. 😅

Én ugyanúgy nézek ki, mint amikor megismert. Oldja meg, mert sok mindenben segítek ha kéri, de ebben nem tudok.

2023. okt. 18. 21:18
 17/41 anonim ***** válasza:
12%
Etesd zoldsegel csak, azzal is tul lehet elni csak a porkolt zabalok nsm tudnak..
2023. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
5%

Hagyd ott a pébe. Ha jól megvagytok, jön egy gyerek, utána le nem megy a 90 kg-ról, a problémák megtízszereződnek.

De eggyel legyél tisztában, a mai világban nem nagyon fogsz mást találni. Nézd meg, mennyi olyan van már, akinek a combja vastagabb, mint a fele. Ez valami mai hormon vagy vegyianyag hatása lehet, emlékszem, hatvan éve az általánosban, míg én jártam, egyetlen egy ilyen nagydarab lány volt. Vannak foglalkozások, melyek késleltetik ezt a dagadást, például a táncosnőből koreográfus lesz, akkor esetleg mozog, viszont ha jön egy térdsérülés, akkor elindul a folyamat. Egyik barátom 15 éve mondta, hogy elhatározták az asszonnyal, hogy napi 1 órát szobabicikliznek, de ha törik, ha szakad, alapon, ha éppen éjel kettőre érnek haza egy esküvőről, akkor előbb 2 óra biciklizés, utána alvás, hát ez nemes elhatározás volt, de már másfélszer olyan szélesek.

2023. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell otthon lenni fagyinak meg ilyen szaroknak.
2023. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg javasold neki, hogy ne vegyetek annyi csokit, sütit, fagyit stb. és akkor nem lesz ott a kísértés. Ha semmi más nem változna, csak a nasikat elhagyná, valószínűleg már akkor is fogyna. Elvileg ő is akarja, csak elkezdeni és tenni érte nincs hozzá ereje, szóval lehet benne lenne.
2023. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!