Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már úgy érzem magam a kapcsolatomban, mint egy nyugdíjas?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk már egyáltalán nem olyan, mint az elején. Bár még nem élünk együtt, de már unom, hiába csak 2 éve együtt vagyunk, és hétvégente találkozunk 1-2 napot. Eleinte eljártunk ide-oda, sokkal izgalmasabb volt minden.

Már meg semmi sem érdekli a barátomat. Nyáron is nagyon kevés helyen voltunk, 2 napot kirándultunk, és ennyi. Pedig én annyira vágytam egy pár napra nyaralni, és strandolni. De még mozizásra se lehet rávenni, mert még mikor náluk, vagy nálunk vagyunk, akkor sem nézne meg velem egy filmet sem. Pedig nem ilyennek mutatta magát, mert állandóan a kirándulásairól beszélt.

Szexelünk, és utána vagy telefonozik, vagy alszik. Persze hozzám szokott bújni, meg átölel, de nem beszélgetünk, vagyis ő nem beszélget velem, minden témát rövidre zár. Persze tudom, hogy nem lehet mindig csavarogni sem, de ha a szobámban vagyunk se társasozna velem, se egy filmet se nézne meg, se semmi.

Fogalmam sincs ha már így érzem magam, hogy unatkozom, hogy nem élünk együtt, mi lenne akkor ha már együtt élnénk. Tervezi azt hogy eljegyez engem.


2023. okt. 19. 10:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írod még ki? Ha nem tetszik, szakíts.
2023. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátod.
2023. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
Gondolom minden program költségei őt terhelnék, így érthető, ha kevésre csökkenti a számukat. Te pedig érthetően növelnéd, hiszen ingyen lenne.
2023. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mert én is szoktam ezeket viszonozni, én is sokszor meghívom őt erre-arra.
2023. okt. 19. 10:57
 5/23 A kérdező kommentje:
Attól tartok, ha szakítanék nála csak rosszabbat találnék.
2023. okt. 19. 10:57
 6/23 anonim ***** válasza:
Felesben fizessétek az összeset, akkor fair, hogy sokat vársz el.
2023. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szexelünk, és utána vagy telefonozik, vagy alszik. Persze hozzám szokott bújni, meg átölel, de nem beszélgetünk, vagyis ő nem beszélget velem"


Arany drága kis szívem hát nem látod mi van??


Az 1es meg írja, hogy már több kérdést is tettél fel ezzel kapcs.ban.

Mire vársz, szerinted fog bármi változni?

Szexkapcsolat, amiről írsz, nem párkapcsolat.

Te ott remegsz, hogy nem mentek sehova, a másiknak meg nagyon is megfelel, mivel az ő igényei kielégültek. Minek menne bárhova? Így is úgy is szexelsz vele. Kicsit nyávogsz, hogy nem mentek sehova, aztán meg bújsz be az ágyba mellé. Szedd össze magad. Ha ez így nem jó, akkor minek vagy benne?

2023. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

És ha megkérné a kezed, igent mondanál neki?

Megsúgom, fogadni mernék, hogy az eljegyzés után se nagyon változna a helyzet.

Amúgy ez nekem az első kapcsolatomra emlékeztet, csak mi 15 évesek voltunk. Ha kéthetente rá tudtam venni, hogy találkozzunk, már jó volt, pedig egy városban éltünk (igaz, egymástól elég messze laktunk és a suli is nagy távolságra volt), programokat nem nagyon akart csinálni, inkább nála vagy nálam voltunk. Az egyetlen különbség, hogy mi azért sokat beszélgettünk. De ez még kamasz fejjel is komolytalan kapcsolatnak tűnt, hát még ha két felnőtt közt van ilyen viszony... Kapcsolatnak számít ez egyáltalán?

2023. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Attól tartok, ha szakítanék nála csak rosszabbat találnék."

Pedig ennél azért nem nehéz jobbat találni

2023. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

"Attól tartok, ha szakítanék nála csak rosszabbat találnék."

Ez azért nevetségers, mert ennél a szarnál egyedül is sokkal, de sokkal jobb.

2023. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!