Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már úgy érzem magam a kapcsolatomban, mint egy nyugdíjas?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk már egyáltalán nem olyan, mint az elején. Bár még nem élünk együtt, de már unom, hiába csak 2 éve együtt vagyunk, és hétvégente találkozunk 1-2 napot. Eleinte eljártunk ide-oda, sokkal izgalmasabb volt minden.

Már meg semmi sem érdekli a barátomat. Nyáron is nagyon kevés helyen voltunk, 2 napot kirándultunk, és ennyi. Pedig én annyira vágytam egy pár napra nyaralni, és strandolni. De még mozizásra se lehet rávenni, mert még mikor náluk, vagy nálunk vagyunk, akkor sem nézne meg velem egy filmet sem. Pedig nem ilyennek mutatta magát, mert állandóan a kirándulásairól beszélt.

Szexelünk, és utána vagy telefonozik, vagy alszik. Persze hozzám szokott bújni, meg átölel, de nem beszélgetünk, vagyis ő nem beszélget velem, minden témát rövidre zár. Persze tudom, hogy nem lehet mindig csavarogni sem, de ha a szobámban vagyunk se társasozna velem, se egy filmet se nézne meg, se semmi.

Fogalmam sincs ha már így érzem magam, hogy unatkozom, hogy nem élünk együtt, mi lenne akkor ha már együtt élnénk. Tervezi azt hogy eljegyez engem.


2023. okt. 19. 10:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

"Attól tartok, ha szakítanék nála csak rosszabbat találnék."

Ennél rosszabbat? Ahol nem beszélgetnek meg a 4fal között zajlik a "kapcsolat"?

Illetve a szexen kívül nem is csinálnak semmit?

Elolvastad a kérdésed amúgy?

Olvasgasd... neked ez nem szürreális???

2023. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted már, hogy miért van? Hajlandó változtatni?

Ha nem, és boldogtalan vagy, akkor lépni kell, mert ez csak rosszabb lesz. Senkit nem tudsz megváltoztatni az akaratán kívül.

2023. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

12.


Ez mondjuk nem egészen igaz, inkább úgy helyes, hogy legálisan nem változtatható meg az akaratán kívül... Mert azért vannak módszerek, amivel lehetséges, csak épp dutykó járna érte.

2023. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
13- feltételezzük, hogy a kérdező nem egy manipulatív pszichopata, hanem normális felnőtt ember. Én ebből a szemszögből írtam a válaszom.
2023. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, de nem érdekelte, sőt még meg is sértődött mikor mondtam, hogy szerintem unalmas a kapcsolatunk.
2023. okt. 19. 11:26
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

"Eleinte eljártunk ide-oda, sokkal izgalmasabb volt minden."

És azért, mert eleinte volt pár perc boldogság, akkor megéri most szenvedni?

Azért félsz kilépni, mert azt hiszed, ha kellőképpen alárendelődsz, "jókislány leszek", akkor majd egyszer vissza tér a kezdeti időszak, de elmondom neked nem fog.


"Tervezi azt hogy eljegyez engem."

Nem tervez ő nagy büdös lóf*szt se.

Tipikus ígérgetés, belengeti az áhított jövőképét, azért hogy minél tovább tudjon veled szórakozni, ne lépj ki a kapcsolatból.

Nem gondolja komolyan ez is a kontrollról szól.

Nem látod, hisz te írod a saját szavaiddal.

A szexen kívül nem csináltok semmit, akkor milyen eljegyzés?

2023. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Áltatod magad, sajnos és pazarolod az idődet. Ha valakivel rosszabbul vagy, mint egyedül, akkor az nem egy jó kapcsolat. Ezt a fiút te egyáltalán nem érdekled.
2023. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben szakítanék. Ez a srác a minimumot se adja meg neked. Szedd össze a maradék önbecsülésed és lépj ki ebből a kapcsolatból, mert nála csak jobb pasi jöhet.
2023. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, nekem is volt ilyen barátom. Ő mindig fáradt volt és nem mentünk sehova. A mostani párommal meg állandóan jövünk megyünk, mindig van valami program amire el tudunk menni együtt. :D Ő akar velem élményeket szerezni, az előző nem akart. Hidd el, találsz sokkal jobbat. Fiatal vagy gondolom, nem kell beletörődnöd semmi rossz. Húzd meg a határaidat, tiszteld ennyire magadat.
2023. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Még ha kimozdulunk is azt se élvezem vele, van olyan, hogy csak arra van igénye hogy menjek vele egy boltba vásárolni, és annyi.
2023. okt. 19. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!