Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan agresszív a párkapcsolatban a férfiak egy nagy része?🤷‍♀️

Figyelt kérdés

Van amelyik rejtetten, nem látványosan, nem üvöltözik meg semmi, mindenki komoly intelligens, segítőkész embernek tartja kívülről, van dimploma esetleg státusz is, nem alkesz, proli vagy segédmunkás, de majdnem mindig annak kell lenni amit ő akar, egyáltalán nem érdekli a másik, vitatkozni sem lehet vele, mert egyből bűntudatot akar kelteni, a másik megnyilvánulási forma amit tapasztaltam aki normális a hétköznapokban, megértő, segit, de szexuálisan agresszív, mindegy neki, hogy nincs kedve a nőnek az együtlétre vagy sem, leteperi, neki a legfontosabb saját maga kielégülése, a Nem-et nem fogadja el, azt hiszi biztos kéreted magad. (ez a nyomulás a legrövidebb útja a kiábrándulásnak, mert az együtlét az ilyen pasival felér egy nemi erőszakkal) Van olyan is aki szép lassan ki akar sajátani, az ilyen is bűntudattal operál, mindent hagyj el a szokásaidat, barátaidat, asportot, a hobbidat stb. a "szerelem" nevében.Ennek a tipusnak nyilván alacsony az önértékelése, az ilyenek akarják, hogy te változz meg, ne sminkelj, meg ne vegyél fel szoknyát, meg mindenbe bele ugatnak. Vagy is próbálnak. Az alkoholista, lecsúszott primitív agresszort most nem mutatom be, mindenki el tudja képzelni. Nem csodálom, hogy sok nő miután kiábrándult belőlük él inkább egy macskával mint egy gyermeki érzelmi szinten lévő önző "felnőtt" emberel.

Sajnálatos az is amit megfigyeltem, hogy a teljesen normális, nem agresszív férfiakat pedig általában a női párjuk dominálja le. Miért van ez?

Sokan az áldozatot hibáztatják egyből, hogy miért tűr, miért nem vág vissza, miért élnek még együtt, pedig a leggálánsabb, legromantikusabb együtterző férfiak is idővel ilyenekké válnak. Olyanok akik magukról sosem gondolnák, hogy agresszorokká lesznek majd.



2023. okt. 25. 18:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
De a nők messze különbek.
2023. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"A nők se sokkal különbek" látod, ezt nem tartom kizártnak, de velük nem volt ilyen tapasztalatom heteróként.


Amit tapasztaltam, hogy a nők eléggé fárasztják a férfiakat, mivel teljesen más az érdeklődési körük, ritka hogy szellemi partnerek, barátok is egyben, inkább azoknál gyakoribb akik hasonló munkakörben dolgoznak, ott van egy közös cél, érdeklődés, téma. De férfinak inkább férfi a barátja, nem egy nő, annyira látszik sok párnál is, hogy kizárólag esztétikai formái miatt vonzódik, mondhat bármilyen bugyutaságot, akkor is aranyosnak és vonzónak fogja találni.

2023. okt. 25. 19:39
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy rettenetesen komplex téma. Az a helyzet, hogy egy társadalom hozzáállását átformálni nagyon nehéz, és hosszú folyamat. Nem olyan régen még teljesen másképp működtek a nemi szerepek, a nők sokka jobban el voltak nyomva, a férfiak az élet minden területét leuralták. Pl a férfiak nem lehetnek érzelmesek, nem morzsolhatnak el pár könnycseppet, mert bzis stb stb. Az agresszió meg férfias dolog volt. Egyertelműen a változás irányába haladunk, de mint írtam, ez lassú dolog. Nagyon nehéz generációkon keresztül vezetett mintákat levetkőzni. Ez nagyon megnehezíti a párkeresést, magam is tapasztaltam. Ragadtak már azért torkon, mert megmondtam, hogy rám ne emelgesse a hangját. De sok példa ismerős az előttem felsoroltak között is. A legjobb amit tenni lehet, hogy nagyon figyelni kell a redflagekre. Mert azok vannak, csak nem akarjuk észre venni. Nem szabad senkivel összejönni, aki agresszív. Van normális férfi, csak meg kell találni. A lányoknak ezt meg kell tanítani. Ha pedig baj van, jó lenne egy rendszer, aki segít a bántalmazott nőknek.

Azok a férfinak nem nevezhető véglények, akik ide jönnek osztani az észt, nos remélem soha nem fog egy nő sem felétek nézni. Gondolom mondjuk eddig se nagyon néztek, azért pattogtok, nagyképűen, egy anonim helyen. Az életben a sarokban kuporogtok, és köszönni nem mertek a nőknek.

2023. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
28%

11


Szerény véleményem szerint nem azok, hiszen sok a ribizli, sok a pénzéhes, sok a buta, sok a nárci, sok a pofozgatós, "házisárkány". Köztük is akad alkoholista, köztük is akad, aki nem anyának való, feleségnek való.

Valamivel jobbak, ez igaz, de ez nemsokára változni fog, egyre rosszabbak az emberek nemtől függetlenül.

(10-es voltam)

2023. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
43%

Bocs, de bőven vannak normális férfiak is,


N

2023. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%
Attól hogy nektek a befenyítős, keménykedős andrew tate jön be, még nem kellene a normális férfiakat is gyalázni. Aki ahogy választ, viselje következményeit. Nagyon gáz itt ez az általános férfigyűlölet és fröcsögés.
2023. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13%

Hé hé hé hé!


Először is nem kellene a legtöbbet felpróbálni ideje korán kezdjük ott. Az ismerkedési időszak arra való, hogy kiismerd a másikat, kiessenek a csontvázak ha vannak. Nem értem miért nem használjátok többet a fejeteket… ja és nem arra.

2023. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
16.Nem jön be, pont ezt ecseteltem olyan hosszadalmasan. Megspórolhatnád a minek ment oda, ő választotta stb. üres frázisokat, nem ad magyarázatot semmire.
2023. okt. 25. 20:22
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ő egy nőgyűlölő incel, mit vársz tőle?

Más kérdések alatt a többi incelel együtt a nőket ekézik, minden rohadt pénzéhes, felszínes qrvának titulálva, mert még a kutyának se kellenek.

Nyilván a nőkre fogják, hogy gyűlölködnek a férfiak irányába, jobb nekik kakival dobálózni csakhogy nem mást dobálnak meg hanem magukat találják el pontosan azzal, hogy ők azok, akik rühellik a nőket.

2023. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
11%

Honnan tudod hogy nagy része ilyen?

Felmérést csináltál, vagy a Te exeid nagy része ilyen? Utóbbi az esélyes.


Amiket leírtál azok alapján már kb. azonnal ki kell lépni ilyen egészségtelen kapcsolatból.


"pedig a leggálánsabb, legromantikusabb együtterző férfiak is idővel ilyenekké válnak"

Gáláns? Pénznek mi köze ehhez?

Nem válnak ilyenné csak úgy mágikus módon.

Valószínűleg nárcisztikus exeid voltak, ott vannak bizonyos stádiumai a kapcsolatnak: elején lovebomb, utána kezdődik a fokozatos de-value. A végén discardol, aztán később lehet hoover.

2023. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!